Terapia dla 40 podopiecznych- osoby z autyzmem tracą finansowanie!

Stowarzyszenie Terapeutów
organizator skarbonki

Jesteśmy warszawskim stowarzyszeniem, które pomaga dzieciom i dorosłym z autyzmem w nabywaniu umiejętności społecznych, w wychodzeniu do ludzi, uczeniu się samodzielności i zdobywaniu przyjaciół. Uczymy ich, jak dostosować się do otaczającego środowiska, ale także uczymy środowisko otwartości, tolerancji i ciekawości dla osób z autyzmem. Mamy podopiecznych, którym pomagamy wiele lat i dzięki nam poczynili niesamowite postępy. Nasi terapeuci to często pierwsze osoby, które wyciągają pomocną dłoń podopiecznym  i ich rodzicom, którzy z powodu lęku  i wielu trudności nie mogą korzystać z państwowej pomocy. Osoby z autyzmem bez naszej pomocy nie są w stanie utrzymać się w szkołach, Środowiskowach Domach Samopomocy czy Warsztatach Terapii Zajęciowych. Zamykają się w czterech ścianach, przestają sie rozwijać!
Towarzyszymy ponad 40 uczestnikom programu, którzy mają problemy lękowe, społeczne i edukacyjne w różnych sytuacjach - w momentach sukcesu i w trudnych chwilach. Pomagamy także ich rodzinom i nauczycielom zrozumieć ich zachowania i poprowadzić przez trudny okres szkolny.
Dotacja, z której korzystaliśmy przez lata, nie przewiduje w tym roku działań środowiskowych. Z tego powodu wielu ludzi, którzy potrzebują indywidualnej terapii, może ją stracić.
Pomóżcie im kontynuować rehabilitację! Każda darowizna pomaga! Może dzięki niej spotkasz obdarowaną osobę, jak pierwszy raz od dawna wychodzi na spacer lub jedzie pierwszy raz bez lęku jedzie tramwajem. To może być wielka chwila w jej życiu!

Magdalen Wyszkowska-Suska

Wsparli

20 zł

Wpłata anonimowa

35 zł

Wpłata anonimowa

Darowizny trafiają bezpośrednio do
0,1%
55 zł Wsparły 2 osoby CEL: 60 000 ZŁ