Fundacja Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych

2 Stałych Pomagaczy
Darek Strojewski
100 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż skarbonkę

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Szczecin, zachodniopomorskie

Fundacja Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych jest jednostką domową, dzięki czemu nasi Podopieczni mogą pozostawać we własnych domach wraz ze swoimi rodzinami bez konieczności długotrwałych pobytów w szpitalach. Jest to najbardziej przyjazna z wszystkich możliwych form opieki nad Pacjentem.
 
Dysponujemy nowoczesnym sprzętem medycznym: asystorami kaszlu, przenośnymi i stacjonarnymi koncentratorami tlenu, sprzętem rehabilitacyjnym, inhalatorami, przenośnymi ssakami.
 
Nasza opieka jest całkowicie bezpłatna i dostępna przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Lekarz i pielęgniarka dyżurna gotowi są do interwencji gdy zaistnieje potrzeba.
 
Zapewniamy dojazd do dzieci zamieszkałych na terenie całego Województwa zachodniopomorskiego.

Opieka nad dziećmi świadczona jest w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.
 
Nasza opieka to aktywna działalność mająca na celu zaspokajanie potrzeb chorych w sferach: fizycznej, emocjonalnej, społecznej i duchowej.
 
Nasze działania skupiają się na podniesieniu jakości życia, wspieraniu rodziny oraz obejmują leczenie nieprzyjemnych objawów, niosąc ulgę i wytchnienie rodzinie.
 
Celem naszej opieki w czasie umierania i w okresie żałoby nie jest przedłużanie ani skracanie życia, lecz poprawa jego jakości.
 
Fundacja posiada status OPP (organizacja pożytku publicznego).

2 Stałych Pomagaczy
Darek Strojewski
100 zł miesięcznie