ZIOMKI RÓŻY (Róża_lekarzdladzieci)

Róża Hajkuś
organizator skarbonki

Tu Róża Hajkuś (roza_lekarzdladzieci). Skoro tu jesteś, to pewnie kojarzysz moje internetowe działania. Być może pamiętasz nasze poprzednie wspólne charytatywne akcje. Dziękuję, że czytasz to właśnie i być może zechcesz pomóc!

Zbieramy na to, żeby Kubuś miał szansę na operację skomplikowanej wady serca. Specjaliści w Polsce zrobili już bardzo dużo. Z relacji rodziców i dokumentacji, którą mi przedstawili wynika, że na ten moment i w tym wieku Kubusia w Polsce nie da się zrobić więcej. A stan chłopca jest poważny, dlatego czas gra tu dużą rolę. Na podstawie przesłanej dokumentacji operacji na tak małych naczyniach podjął się ośrodek w Stanford w USA.

Czy uda się zebrać całą kwotę, czy uda się zorganizować transport medyczny do USA i operację? Nie wiem. To jest ta ciężka strona medycyny. Nie powiem Wam tu na 100% "wszystko będzie dobrze".

Ale możemy dać Kubusiowi szansę.

Będę ze swojej strony wymyślać sposoby, żeby Was zachęcić, śledźcie na bieżąco instagramowe konto roza_lekarzdladzieci. Mam już parę pomysłów, a na pewno będziecie mi podpowiadać kolejne :).

Za całą pomoc podczas wszystkich poprzednich i tej akcji bardzo Wam dziękuję.

Róża

Wsparli

100 zł

Kasia

z racji przegrania licytacji o 1 sekundę, podnoszę naprędce podkarpackie uszy do góry i wpłacam z tej okazji tu do skarbonki. o! tak się bawi Podkarpacie :) ;)
100 zł

Anonimowy Pomagacz

Dopłata do misy, Uściski dla 🌹💎internetu i Chomików. My wychodzimy na dwór i jemy ciasto😀. Zdrówka dla Kubusia
50 zł

Aga

100 zł

Insta fanka

Róża! Tak wspaniałe, ze Ci się chce! Trzymam kciuki za zdrowie dzielnego pacjenta!
50 zł

Anonimowy Pomagacz

Pomorze też pomoże
50 zł

Ola

Jem ciasto na Śląsku i wspieram Kubę. Pozdrowienia dla Stefana z Lichenia :)

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
117%
23 556,93 zł Wsparły 654 osoby CEL: 20 000 ZŁ