Znajomi z FB

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Dokładnie dzisiaj 23 lipca moja córeczka skończyła miesiąc życia. Rozwija się prawidłowo i jest zdrowa. Nawet nie wyobrażam sobie, co czują rodzice Wikusi, która do normalnego życia potrzebuje leku, który kosztuje 10 mln zł. Dlatego zdecydowałem się zaangażować w zbiórkę pieniędzy na jej leczenie.
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiają
bezpośrednio na subkonto Podopiecznej:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Dokładnie dzisiaj 23 lipca moja córeczka skończyła miesiąc życia. Rozwija się prawidłowo i jest zdrowa. Nawet nie wyobrażam sobie, co czują rodzice Wikusi, która do normalnego życia potrzebuje leku, który kosztuje 10 mln zł. Dlatego zdecydowałem się zaangażować w zbiórkę pieniędzy na jej leczenie.