Zosia dzielnie walczy, ale nadal nas potrzebuje❗️Dołączysz do niej❓

Zofia Kozieł

Zosia dzielnie walczy, ale nadal nas potrzebuje❗️Dołączysz do niej❓

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0224618
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja, sprzęt medyczny

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Zofia Kozieł, 19 miesięcy
Myszków, śląskie
Rozszczep kręgosłupa, stopy końsko-szpotawe, pęcherz neurogenny, zespół Arnolda Chiariego, wodogłowie
Rozpoczęcie: 13 Października 2023
Zakończenie: 14 Kwietnia 2024

Opis zbiórki

Dziękujemy za dotychczasową pomoc! To wiele dla nas znaczy! Niestety... Życie bywa niezrozumiałe i przewrotne. Wracamy, by znów prosić o wsparcie. Zostaniecie z nami? 

Nasza historia:

Nasza Zosia urodziła się 6 lipca 2022 roku. I właściwie od pierwszego dnia na świecie walczy i cierpi… Jest małym, niczego jeszcze nieświadomym wojownikiem. Lista chorób i zaburzeń jest bardzo długa...

W pierwszej dobie życia przeszła operację zamknięcia rozszczepu kręgosłupa i przepukliny pępowinowej. Po trzech tygodniach z powodu narastającego wodogłowia została wszczepiona zastawka komorowo-otrzewniowa. 

Rozszczep kręgosłupa wpłynął na powstanie wad współistniejących takich jak stopa końsko-szpotawa, pęcherz neurogenny (jest cewnikowana co trzy godziny w ciągu dnia z sześciogodzinną przerwą nocną). 

Zofia Kozieł

Zosia ma też wiotkie porażenie kończyn dolnych, zespół Arnolda Chiariego ll, który obejmuje wiele wad rozwojowych mózgu i ich skutków… Córeczka ma też wodogłowie.

Choroby Zosieńki uniemożliwiają prawidłowe funkcjonowanie. Jest ona rehabilitowana wieloma metodami. Regularnie jeździmy do specjalistów i walczymy o jej codzienność. Brakuje nam już środków, a przyszłość maluje przed nami długie i kręte drogi. 

Niestety rehabilitacja w ramach NFZ ma bardzo odległe terminy, więc musimy rehabilitować córkę prywatnie. 

Zofia Kozieł

Zosię czeka niejedna operacja, dlatego chcemy zrobić wszystko, by nie cierpiała oraz by ją jak najlepiej przygotować! Koszty są ogromne! Rehabilitacja przynosi bardzo dobre efekty!

Zgromadzone środki chcemy przeznaczyć na walkę! Wierzymy, że z Państwa pomocą uda nam się zapewnić Zosi jak najlepsze warunki do rozwoju. Jej choroba jest złożona, właściwie atakuje z każdego frontu, a złe wiadomości po jej narodzinach spadały na nas jak lawina. Dzisiaj pełni wiary i siły chcemy zapewnić, że będziemy walczyć o Zosię! 

Z całego serca już teraz dziękujemy wszystkim, którzy nie będą obojętni…

Rodzice 

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0224618
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki