Zuzia codziennie walczy o swoją sprawność. Pomóż, by ta walka była odrobinę prostsza...

Zuzia Kulesza

Zuzia codziennie walczy o swoją sprawność. Pomóż, by ta walka była odrobinę prostsza...

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0080911
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Zajęcia z neurologopedą oraz rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Zuzia Kulesza, 17 lat
PIEKOSZÓW, świętokrzyskie
Dziecięce Porażenie Mózgowe, dyzartria
Rozpoczęcie: 27 Sierpnia 2020
Zakończenie: 12 Kwietnia 2024

Opis zbiórki

Zawsze kiedy patrzę na moją córkę, widzę dziewczynkę, która walczy. Podziwiam jej siłę i determinację w codziennym życiu. Dzięki swojej bardzo ciężkiej pracy Zuzia chodzi – wywalczyła to tysiącami godzin na salach rehabilitacyjnych. By tego nie straciła, musimy kontynuować rehabilitację. Niestety jej koszt czasem nas przerasta, dlatego jako mama Zuzi proszę Was o pomoc.

Nie jest łatwo żyć z dziecięcym porażeniem mózgowym – to setki wyrzeczeń i utrudnień, z którymi trzeba się zmagać na co dzień. Przez chorobę Zuzia ma niewłaściwe napięcie neuromięśniowe, dodatkowo stwierdzono u niej dyzartirę, czyli zaburzenie mowy, które utrudnia jej komunikowanie się z otoczeniem. 

Zuzia Kulesza

Przez ciężką pracę na salach rehabilitacyjnych udowodniła, że mimo choroby, wiele rzeczy jest możliwych. Teraz, choć jeszcze niesfornie, chodzi samodzielnie, biega, a czasem tańczy.

Zuzia ma dzisiaj 17 lat, już wchodzi w dorosłość, a ja tak bardzo bym chciała, by weszła w nią, jako pewna siebie kobieta. By mogło tak być, chcę zapewnić jej jak najlepszą pomoc – zarówno rehabilitację ruchową, jak i zajęcia z neurologopedą, które pomagają jej rozwijać mówienie.

Nie mogę dopuścić do tego, by Zuzia straciła to, na co tak ciężko przez całe życie pracowała. Nie mogę pozwolić na to, aby pieniądze stanęły na drodze po jej sprawność i samodzielne funkcjonowanie. Dlatego z całego serca proszę – Proszę, pomóż sprawić, by choroba, z którą Zuzia przyszła na świat, nie zniszczyła jej życia,

Mama

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0080911
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki