Mała Zuzia liczy na Twoje wsparcie❗️Pomożesz❓

Zuzia Półtorak

Mała Zuzia liczy na Twoje wsparcie❗️Pomożesz❓

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0409581
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Dziecięcy wózek inwalidzki

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Zuzia Półtorak, 4 latka
Białystok, podlaskie
Epilepsja, choroby neurologiczne
Rozpoczęcie: 7 Grudnia 2023
Zakończenie: 7 Marca 2024

Opis zbiórki

Nasza córeczka Zuzia ma dopiero 4 latka i zmaga się z Zespołem Millera-Diekera, padaczką lekooporną, wzmożoną wiotkością krtani, skoliozą… Nie mówi, jest karmiona przez gastrostomię. Do tego nie siedzi sama, nie potrafi nawet utrzymać główki w pionie. 

Codziennie mamy rehabilitację, wizyty z osteopatą i inne terapie. To obecnie jedyny sposób, by wspomóc naszą dzielną dziewczynkę w codziennym funkcjonowaniu. Ale Zuzia rośnie bardzo szybko i co chwila musimy wymieniać sprzęty typu pionizator czy wózki. 

Zuzanna Półtorak

Bez tych drugich nie dojedziemy na leczenie. Bez nich jej życie będzie o wiele mniej znośne. Dlatego zdecydowaliśmy się poprosić o pomoc dla naszej Zuzi. Chcielibyśmy zakupić jak najszybciej większy wózek, który służyłby jej sprawnie przez jakiś czas.

Ale koszty są naprawdę ogromne. To nie tylko cena wózka, ale dojazdów, leczenia i wielu, naprawdę wielu terapii niezbędnych dla zdrowia i funkcjonowania Zuzi. Każda złotówka podarowana nam z dobrego serca to ogromny gest i jeszcze większa pomoc w tej ciężkiej walce o przyszłość.

Rodzice

Zuzanna Półtorak

➡️ Facebook – Zuzia kontra Zespół Millera-Deckera

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0409581
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki