Zuzia nigdy nie odpowie, że też nas kocha... Pomóż zmniejszyć jej cierpienie ❗️

Zuzia Posiewka

Zuzia nigdy nie odpowie, że też nas kocha... Pomóż zmniejszyć jej cierpienie ❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0368902
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Zuzia Posiewka, 5 lat
Szczecin, zachodniopomorskie
Epilepsja, choroby neurologiczne
Rozpoczęcie: 20 Października 2023
Zakończenie: 20 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Zuzia po narodzinach otrzymała 10 punktów w skali Apgar, ale już w pierwszych chwilach jego życia wiedzieliśmy, że dzieje się coś bardzo złego. Córeczka nigdy nie usiądzie, nigdy nie będzie chodzić, nie usłyszymy od niej: „Kocham Cię mamo, kocham Cię tato”. Ale będziemy walczyć, dopóki jest nadzieja, że będzie jej choć trochę łatwiej!

W drugiej dobie życia Zuzi zauważyliśmy niepokojące objawy i zachowania córeczki. Jeździliśmy od lekarza do lekarza, jednak wszyscy odsyłali nas do domu, zapewniając, że to minie. Nie mijało. Nasza Zuzia cierpi na padaczkę lekooporną. Spędziła 7 miesięcy w szpitalu, podczas których lekarze szukali jak najlepszego rozwiązania i ratunku. Niestety na córkę nie działa żaden lek!

Zuzanna Posiewka

Wszystko, co wypracujemy podczas rehabilitacji, cofa się w momencie ataku. Zuzia potrafi mieć 300 poważnych ataków w trakcie jednej doby. Zdarzają się również ciągłe stany padaczkowe.

Turnusy rehabilitacyjne przynoszą niesamowite efekty. Niestety koszt takiego turnusu opiewa na kwotę kilkunastu tysięcy. Dalsze badania genetyczne i diagnostyka pochłaniają ogromne sumy pieniędzy. Stać nas tylko na dwa dni rehabilitacji w tygodniu. To zdecydowanie za mało.

Zuzanna Posiewka

Widzimy, jak Zuzia się uspokaja, gdy trzymamy ją na rękach. Zasypia momentalnie, gdy jest w objęciach taty. Od jej pierwszych chwil śpiewam jej jedną piosenkę i widzę, że reaguje, gdy ją słyszy. Zdarzało się, że płakała dwa dni z bólu, ale gdy usłyszała, jak jej śpiewamy, na chwilę zapominała o cierpieniu. Uśmiecha się do nas, cieszy się na nasz głos. Potrafimy komunikować się z nią na swój sposób, jednak wiemy, że nigdy nam nie odpowie.

Prosimy o pomoc. Chcemy sprawić, że codzienność Zuzi będzie prostsza. Chcemy zmniejszyć jej ból, sprawić, by aż tak nie cierpiała. Potrzebujemy Waszego wsparcia.

Rodzice Zuzi

Zuzanna Posiewka

➡️ Pomagamy Zuzi – Grupa Licytacyjna 💚

➡️ Allegro Charytatywni

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0368902
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki