Guz wielkości piłki! Zuzia walczy z nowotworem złośliwym

Zuzia Wołosowicz
Pilne!

Guz wielkości piłki! Zuzia walczy z nowotworem złośliwym

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0260869
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Zuzia Wołosowicz, 4 latka
Koszele, podlaskie
Nowotwór złośliwy innych i nieokreślonych żeńskich narządów płciowych
Rozpoczęcie: 7 Marca 2023
Zakończenie: 6 Marca 2024

Opis zbiórki

Nie był żadnych objawów. Coś mnie tknęło, by umówić córeczkę na USG brzucha. Niewiele wcześniej przeszła zapalenie pęcherza. Stwierdziłam, że muszę sprawdzić, czy coś jeszcze się tam nie dzieje. Słowa lekarze mnie przeraziły!

W brzuszku mojej 3-letniej córeczki jest guz wielkości 25-centymetrowej piłki! Ogromny. Dokładnie zdiagnozowano złośliwy nowotwór innych i nieokreślonych żeńskich narządów płciowych. Na wszelkich badaniach guz przez swoją objętość zasłania wszystkie narządy, dlatego nie wiemy, w jakim są stanie. Wiemy jedynie, że nie ma obecnie przerzutów ani do mózgu, ani do płuc.

Zuzanna Wołosowicz

Lekarze mówią, że jest 80% szans na to, że Zuzia wygra z nowotworem. Niestety ostatnio przypałętał nam się covid, a wyniki morfologii poleciały na łeb, na szyję… Chemioterapia musiała zostać przerwana.

Przed nami jeszcze przynajmniej rok leczenia. Po chemioterapii Zuzia będzie potrzebowała sporo czasu, by wrócić do pełni sił. Bardzo proszę o pomoc! Płacz córeczki rozdziera serce... Tak bardzo pragnę jej zdrowia.

Rodzice Zuzi

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0260869
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki