KRYTYCZNIE PILNE❗️Lilianna walczy z GLEJAKIEM. Musi NATYCHMIAST przejść operację❗️

Lilianna Thomas
Pilne!

KRYTYCZNIE PILNE❗️Lilianna walczy z GLEJAKIEM. Musi NATYCHMIAST przejść operację❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0145045
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Nierefundowana operacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Lilianna Thomas, 64 lata
Zakrzewo, wielkopolskie
Nowotwór złośliwy płata czołowego mózgu - glejak wielopostaciowy IV stopnia
Rozpoczęcie: 5 Czerwca 2023
Zakończenie: 7 Marca 2024

Opis zbiórki

PILNE! Pojawiła się kolejna wznowa! Zostało niewiele czasu, by zebrać potrzebną kwotę na operację. Bez niej ŻYCIE naszej mamy JEST ZAGROŻONE!

Nasza historia:

Trudno opisać tę historię w pigułce. Walka ze śmiertelnym guzem zabrała nam rzeczywistość, zmieniła nasze życie, a wszystkie plany legły w gruzach. Walka z chorobą wywróciła nasz cały świat!

W 2021 roku wykryto u mamy guza w prawym płacie czołowym. Na początku naszej drogi nie mieliśmy pojęcia, z czym przyjdzie się nam zmierzyć. Diagnoza okazała się najgorszą z możliwych – glejak wielopostaciowy IV stopnia – najbardziej agresywny.

W czerwcu 2021 roku mama przeszła pierwszą operację wycięcia guza mózgu. Niestety pandemiczna rzeczywistość znacząco opóźniła rozpoczęcie leczenia onkologicznego, przez co guz odrósł.

Lilianna Thomas

Stan mamy pogarszał się lawinowo. Występował niedowład, mama nie była w stanie samodzielnie chodzić i funkcjonować. Pojawiały się też ataki padaczkowe. Badanie rezonansem magnetycznym wykazało wznowę wielkości 6 cm! Do tego mamie towarzyszył narastający obrzęk mózgu. 

Po konsultacji z neurochirurgiem odmówiono nam operacji w ramach NFZ. Ta informacja totalnie nas sparaliżowała i nie mogliśmy się z tym pogodzić. Objawy z dnia na dzień nasilały się, a nasza kochana mama gasła w oczach. 

W końcu udało nam się znaleźć prywatną placówkę, gdzie lekarze podjęli się ryzykownej operacji. Dzięki zbiórce i Waszym wielkim sercom zebraliśmy potrzebne pieniądze na jej przeprowadzenie. Mamę zoperowano w sierpniu 2021 roku. Guz został wycięty w całości.

Lilianna Thomas

Mama przeszła także bardzo wyczerpujące leczenie onkologiczne - 6 tygodni naświetlań z chemią. Stan znacznie się poprawił, w końcu mogła wyjść ze szpitala o własnych nogach, a my mieliśmy nadzieję, że najgorsze już za nami.

Dalsze leczenie obejmowało przyjmowanie chemii w tabletkach. Wspomagaliśmy również proces leczenia nierefundowanymi lekami, które importowaliśmy zza granicy. Rezonanse kontrolne głowy napawały nas nadzieją i pozwalały na coraz to większą odrobinę wiary, że wszystko się ułoży i zatrzymamy chorobę na dłużej.

Jednak w grudniu 2022 roku nasz świat po raz kolejny legł w gruzach. Dowiedzieliśmy się, że nowotwór w prawym płacie czołowym odrósł. Po 15 miesiącach intensywnego leczenia mama ponownie trafiła na stół operacyjny. 

Lilianna Thomas

Po operacji została poddana radioterapii stereotaktycznej oraz zakwalifikowano ją do agresywnej chemioterapii. Niestety rezonans kontrolny z 26 maja wykazał, że ponownie ma wznowę - 1 guz w płacie czołowym i 2 w płacie ciemieniowym! Jesteśmy załamani…

Pilnie potrzebna jest kolejna operacja, która uratuje naszą mamę! Nie ma jednak możliwości operacji w ramach NFZ. Po konsultacji ze specjalistą ze szpitala w Kluczborku dowiedzieliśmy się, że może on usunąć wszystkie guzy podczas jednej operacji. Jej koszt jest jednak powalający!

Musimy jak najszybciej zebrać potrzebną kwotę, bo każdy dzień, każda chwila zwłoki działa na naszą niekorzyść. Przeszliśmy już tak wiele, dlatego nie możemy tak po prostu się teraz poddać. Błagamy o pomoc! Ten koszmar musi się w końcu skończyć!

dzieci Lilianny

Lilianna Thomas

➡️ Licytacje dla Lilianny

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0145045
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki