Po życie bez raka

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 3 552 osoby
170 385 zł (100,22%)

Wiktor Karpiński

Konin, wielkopolskie

Neuroblastoma

Rozpoczęcie: 10 Czerwca 2014
Zakończenie: 14 Lipca 2014

Dzięki zbiórce na siepomaga.pl udało nam się uzbierać brakującą kwotę na terapię eksperymentalną przeciwciałami GD2, a także na badania kontrolne. 

Wyruszyliśmy do Genovy po nowe życie 29 czerwca 2014 r. Leczenie anty-GD2 było bardzo intensywne, ale Wiktorek mimo to znosił wszystko bardzo dzielnie. Do Polski wróciliśmy 16 stycznia 2015 r., po prawie 7 miesiącach pobytu w Istituto Giannina Gaslini... Nasz mały Strażaczek miał wszystkie wyniki NEGATYWNE – nie ma nowotworu! W marcu 2015 r. byliśmy na pierwszej kontroli we Włoszech i REMISJA Wiktorka się utrzymuje. Wierzymy, że już tak zostanie na zawsze.

Aktualnie Wiktorek nadrabia dzieciństwo, które było mu zabrane przez podstępną neuroblastomę. Odwiedza dziadków, ma organizowane przez najbliższych wiele atrakcji, które go omijały przez te wszystkie lata. Tryska energią, wygląda tak zdrowo, jakby nigdy nie odwiedził oddziału onkologicznego… A to wszystko zasługa naszych darczyńców, bez których nie osiągnęlibyśmy celu związanego z ostatnim etapem leczenia.

Dziękujemy wszystkim ludziom o wielkich sercach, którzy mieli swój wkład w przysłowiowego „grosika”, bo każdy był na wagę złota! Dziękujemy każdemu, kto wpierał nas modlitwą i dobrym słowem. Kto był z nami w ciężkich, i w tych miłych chwilach. Dziękujemy za trzymanie kciuków i za wszystkie inne gesty wsparcia naszej rodziny. Dziękujemy każdemu, komu los naszego dziecka nie był obojętny…. jesteśmy Waszymi dłużnikami do końca życia!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 3 552 osoby
170 385 zł (100,22%)