Przez 24 godziny podwajamy wpłaty dla Jasia!

24 godziny dla Jasia
organizator skarbonki

UDAŁO SIĘ! Jesteście wspaniali :))) Wczoraj pisaliśmy Wam, że jeśli w ciągu 24 godzin uda się uzbierać 100 tysięcy złotych dla małego Jasia, dobro pomnoży się razy dwa i Jaś otrzyma drugie tyle na operację swojego małego, chorego serduszka! Wasz odzew przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania - wystarczyły Wam 22 godziny! Dzisiaj wraz z mamą chłopca z niedowierzaniem patrzyliśmy na to, jak skarbonka Jasia pęka w szwach! Na naszych oczach po raz kolejny stał się cud – kolejny raz udowodniliście, że RAZEM MAMY WIELKĄ MOC <3

Jasiek jest już coraz bliżej operacji! Walczymy dalej, bo jesteśmy już bardzo blisko celu i tego, by dać temu chłopcu szansę na życie https://www.siepomaga.pl/janklaczek2

Niech magia trwa! :)))

______________________________

Dobro to siła, którą ma każdy z nas – Ty również:) Dziś w Siepomaga zmieniamy tę siłę w supermoc, bo mnożymy ją razy dwa!

Jeśli w 24 godziny uda nam się zebrać 100 000 zł, Jasiek otrzyma drugie tyle na operację swojego serduszka. Razem możemy podarować mu aż 200 000 zł! Będzie to możliwe jednak tylko wtedy, jeśli przez 24 godziny tysiące serc zwrócą się w stronę tego jednego, maleńkiego, które tak bardzo potrzebuje pomocy!

Akcja trwa tylko 24 godziny, do środy 6 września do godziny 18.30. Taki dzień nie powtórzy się już więcej, bo Jasiek nie ma już czasu. Operacja jego małego, chorego serduszka powinna odbyć się w październiku.

Chłopczyk urodził się z bardzo rzadką wadą serca - komory w jego serduszku zamieniły się miejscami, ma też niedomykalność zastawki, częstoskurcze. Szansę na życie dali mu lekarze w USA, z Boston’s Children Hospital – jako jedyni na świecie zgodzili się leczyć Jasia. Jasiek ma za sobą już pierwszy etap leczenia, pozostał drugi, który zadecyduje o tym, czy będzie żyć.

Razem możemy dać mu taką szansę, ale tylko jeśli Ty – tak, właśnie Ty :) – przyłączysz się do nas. Jeśli zechcesz zostać ciocią lub wujkiem Jaśka, bo on bardzo Cię potrzebuje. Jeśli zechcesz, by jego życie mogło dalej trwać.

Pomóż, wesprzyj, udostępnij i poczuj, jaką masz moc!

* Siepomaga.pl potwierdza wiarygodność akcji i deklarację podwojenia wpłat. Jeśli chcesz zostać Podwoicielem, śmiało do nas pisz – jest jeszcze wiele zbiórek do podwojenia :)

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Trzymaj się maluszku :)
50 zł

Anonimowy Pomagacz

100 000 zł

24 godziny dla Jasia

16 550 zł

BRENNTAG POLSKA

Jasiu i Anetko - jesteśmy z Wami - Koleżanki i Koledzy z Brenntag Polska <3
20 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Joanna

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
24 godziny dla Jasia
Jaś Kłaczek, 6 lat
Pomożesz mi przeżyć?
241%
241 175,58 zł Wsparły 2 372 osoby CEL: 100 000 ZŁ