Skarbonka urodzinowa Marty

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Z okazji moich 37 urodzin proszę o wsparcie leczenia 13 letniej Wandy. Ja mam zdrowie, rodzinę i przyjaciół, jestem szczęściarą, niczego więcej nie potrzebuję. Ale córka moich znajomych walczy z Mukowiscydozą i jedynie drogie leczenie pozwoli jej żyć normalnie.
Proszę o małą cegiełkę i udostępnianie zbiórki
Liczę na Was
Marta
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na subkonto Podopiecznej:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Z okazji moich 37 urodzin proszę o wsparcie leczenia 13 letniej Wandy. Ja mam zdrowie, rodzinę i przyjaciół, jestem szczęściarą, niczego więcej nie potrzebuję. Ale córka moich znajomych walczy z Mukowiscydozą i jedynie drogie leczenie pozwoli jej żyć normalnie.
Proszę o małą cegiełkę i udostępnianie zbiórki
Liczę na Was
Marta
Wpłaty
- 3 zł
- Ewa22 zł
- Wpłata anonimowa400 zł
2,07 zł

