Rehabilitacja – jedyny lek w walce z chorobą! Pomóżmy Adrianowi...

Adrian Kowalczyk

Rehabilitacja – jedyny lek w walce z chorobą! Pomóżmy Adrianowi...

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0002014
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Roczna rehabilitacja Adriana

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Dogonić Nadzieję
Adrian Kowalczyk, 26 lat
Wierzchowiny, pow. radomski, mazowieckie
Dziecięce Porażenie Mózgowe
Rozpoczęcie: 30 Grudnia 2021
Zakończenie: 7 Kwietnia 2024

Opis zbiórki

"Mam dwadzieścia lat i pasję, bez której nie umiałbym żyć. Mam też marzenie – być jak najbardziej sprawnym. Jestem dorosłym facetem, a wyjść gdziekolwiek mogę jedynie z mamą. To ja chciałbym jej pomagać, chciałbym, żeby zawsze mogła na mnie liczyć. Chcę być sprawny – dla niej i dla swojej pasji. Moim jedynym narzędziem do walki z chorobą jest rehabilitacja. Bardzo droga rehabilitacja. Proszę o pomoc, aby była możliwa...".

Adrian Kowalczyk

Adrian od urodzenia cierpi na Mózgowe Porażenie Dziecięce, przez które porusza się głównie na wózku. Z nim kilka zabiegów fibrotomii, które polegają na punktowym nacinaniu skóry i mięśni w celu zniwelowania bólu i przykurczów. Niestety oprócz zabiegów konieczna jest intensywna rehabilitacja. Nie można jej przerwać, bo to oznaczałoby regres – utratę tego, co do tej pory udało się wypracować...

Zarówno Adrian, jak i cała jego rodzina, robią wszystko, by zdobyć środki i zapewnić rehabilitację. Niestety – koszty są ogromne, dlatego powstał ten apel o pomoc.

"Dzięki pomocy Darczyńców mogłem przejść dwa zabiegi fibrotomii i konieczną po nich rehabilitację. Niestety – środki się skończyły, a codzienna rehabilitacja pochłania wszystkie nasze oszczędności. Nie mogę jednak jej przerwać, dlatego z całego serca jeszcze raz proszę o wsparcie w mojej drodze po sprawność".

Adrian

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0002014
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki