Fundacja Akcja Serducho

4 Stałych Pomagaczy
Daga
30 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż skarbonkę

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Szczecin, zachodniopomorskie

Prowadzimy Centrum Młodzieżowe "PRZYSTAŃ"!!!!
(al. Jana Pawła II 27, Szczecin)


Miejsce odkrywania siebie, swoich zainteresowań, 
miejsce rozwoju, kształtowania poczucia własnej wartości, miejsce nadziei i pewnego spoglądania w przyszłość!
Miejsce bezpieczne, życzliwe, kreatywne!

To właśnie jest PRZYSTAŃ!

Pracujemy codziennie w godzinach popołudniowych. 
Oferując młodzieży możliwość uczestnictwa w spotkaniach, warsztatach, wyjściach czy wyjazdach pragniemy rozwijać ich pasje, zainteresowania, uczyć ich wzajemnego szacunku i otwartości na drugiego człowieka, a jednocześnie wspierać ich w codziennych zmaganiach zwłaszcza w szkole (pomoc w nauce).

Podopieczni w PRZYSTANI uczestniczą m.in. w:
warsztatach twórczych, fotograficznych, zajęciach sportowych i relaksacyjnych, spotkaniach filmowych (DKF), zajęciach profilaktycznych. 
Nasza młodzież współtworzy PRZYSTAŃ, ucząc się odpowiedzialności za miejsce, w którym się ona mieści, np. projektując jej wystrój.

Działania Centrum Młodzieżowego "Przystań" wspiera grupa najwspanialszych na świecie wolontariuszy. 

Fundacja Akcja Serducho - osoby z wielkimi sercami podejmują się pracy z młodzieżą i ich rodzinami, którzy w swoim życiu doświadczyli wielu trudności. Wierzymy, że ci, do których chcemy wyjść i o których pragniemy powalczyć, mają w sobie ogromny potencjał, który jest jednak zasłonięty cierpieniem, wyuczoną bezradnością, poczuciem beznadziejności czy brakiem wiary w siebie.

Prezesem fundacji jest Basia Chojnacka - doktor nauk społecznych w dyscyplinie pedagogika, adiunkt w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Szczecińskiego, osoba z ogromnym doświadczeniem, która z pasją i zaangażowaniem pracuje z młodymi ludźmi, a przede wszystkim mocno w nich wierzy. 

4 Stałych Pomagaczy
Daga
30 zł miesięcznie