Aktywna majówka dla Marysi

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Społeczność Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mochach serdecznie zachęca wszystkich do aktywnego spędzenia majówki i wpłaty symbolicznych 3 zł na rzecz Marysi po pokonaniu 3 kilometrów z okazji Święta Konstytucji 3 Maja :)
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na subkonto Podopiecznej:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Społeczność Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mochach serdecznie zachęca wszystkich do aktywnego spędzenia majówki i wpłaty symbolicznych 3 zł na rzecz Marysi po pokonaniu 3 kilometrów z okazji Święta Konstytucji 3 Maja :)
- Klaudia2 zł
- Alicja Augustyniak2 zł
- Wpłata anonimowa2 zł
- Wpłata anonimowa5 zł

