AKTYWNI BEZ ……… ;)

Fundacja Aktywni Bez Barier
organizator skarbonki

Kochani!

Od wielu lat pracujemy dla dorosłych i dzieciaków z różnego rodzaju niepełnosprawnościami. Do tej pory staraliśmy się udowadniać, że zgodnie z naszym motto – Aktywni bez Barier –  nie ma dla nas żadnych ograniczeń. Od pewnego czasu towarzyszy nam jednak pewien problem, którego przeskoczyć nie możemy. 

Ponieważ bezpieczeństwo naszych podopiecznych jest dla nas najważniejsze, a możliwości logistyczne kluczowe w organizacji ogólnopolskich obozów, musimy zdobyć samochód, którym bezpiecznie i wygodnie dla dzieci moglibyśmy podróżować na obozy i przemieszczać się podczas ich trwania.

Fundacja Aktywni Bez Barier

Fundacja Aktywni Bez Barier

Zdj. 1 i 2 Tak dużo sprzętu potrzebujemy na naszych obozach :)

Nasz program obejmuje atrakcyjne formy rehabilitacji i aktywności fizycznej. Do najważniejszych  projektów należy pierwszy i jak do tej pory jedyny w Polsce program sportów wodnych i zimowych dla dzieci, obejmujący m.in. naukę narciarstwa wodnego na specjalnie adaptowanym sprzęcie oraz program nauki narciarstwa alpejskiego na monoski. Co roku przyciągamy do nas wiele osób, przez co również zwiększa się ilość sprzętu, którą musimy ze sobą zabierać.

Fundacja Aktywni Bez Barier

Fundacja Aktywni Bez Barier

Zdj. 3 i 4 Nasze działania w pigułce

Do tej pory z niezbędnymi kosztownymi zakupami radziliśmy sobie sami. Tym razem, aby sprostać temu wyzwaniu, potrzebujemy Waszej pomocy. Zdajemy sobie sprawę, że ze względu na COVID-19 nie jest to najlepszy czas na zbiórkę, ale z drugiej strony właśnie ze względu na ten czas nie planujemy zwalniać. Rozumiemy ogromne ryzyko, jakie niesie ze sobą pandemia, wiemy też jednak, czym może grozić porzucenie aktywności, w tym tej fizycznej – a dzięki naszym uczestnikom wiemy również, że to, co robimy, daje dzieciakom odwagę, samodzielność i siłę psychiczną, a także uczy pokonywać bariery i stawiać czoła codziennym wyzwaniom.

Bardzo liczymy na Wasze wsparcie i z góry dziękujemy, że chcecie nas wspomóc nawet symboliczną złotówką :D

Fundacja Aktywni Bez Barier

 

Fundacja Aktywni Bez Barier

Wsparli

100 zł

M

10 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Katarzyna Gabrych

10 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Piotr Pawełko

50 zł

Kasia

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
21%
4 250 zł Wsparły 82 osoby CEL: 20 000 ZŁ