Sprzęt narciarski dla dzieci poruszających się na wózkach inwalidzkich

Fundacja Aktywni Bez Barier
organizator skarbonki

Zgodnie z mottem Fundacji Aktywni bez Barier –  nie ma dla nas żadnych ograniczeń. Od wielu lat pracujemy dla dorosłych i dzieci z różnego rodzaju niepełnosprawnościami. 

Anonimowy Pomagacz

W swojej działalności dążymy do przełamywania barier, aktywizacji i walki z wykluczeniem społecznym osób z niepełnosprawnościami, szerzenia idei integracji i wolontariatu. Nasze programy obejmują atrakcyjne formy rehabilitacji i aktywności fizycznej. Do najważniejszych  projektów należy pierwszy i jak do tej pory jedyny w Polsce program sportów wodnych i zimowych dla dzieci, obejmujący m.in. naukę narciarstwa wodnego na specjalnie adaptowanym sprzęcie oraz program nauki narciarstwa alpejskiego na monoski. Co roku przyciągamy do nas wiele osób, przez co również zwiększa się zapotrzebowanie na sprzęt.

Anonimowy Pomagacz

Wielkimi krokami zbliża się sezon zimowy. Zaintersowanie prowadzonymi przez nas projektami przerasta nasze najśmielsze oczekiwania, niestety również możliwości sprzętowe. Prowadzimy zajęcia narciarskie na monoski, a zakup całego kompletu, na który składa się rama, siedzisko oraz kulonarty to koszt ok. 25 tys. zł. 

Bez wątpienia sport jest jednym z najlepszych środków do poprawy i podtrzymywania sprawności psychofizycznej.

A my zawsze zapewniamy pozytywną energię!

Wesprzyj zakup monoski dla naszych wspaniałych narciarzy.

Anonimowy Pomagacz

Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz social media

Wsparli

10 zł

Jarosław K.

X zł

Wpłata anonimowa

200 zł

Wpłata anonimowa

10 zł

Donald Tusk

100 zł

Wpłata anonimowa

10 zł

Wude

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
12%
1 569 zł Wsparło 27 osób CEL: 12 500 ZŁ
Wesprzyj