AKŻ Speedway Ostrów dla Sandry Wolniak

AKŻ Speedway Ostrów
organizator skarbonki

SMA - rdzeniowy zanik mięśni. To właśnie z tą ciężką chorobą zmaga się zaledwie 10-miesięczna Sandra Wolniak. Wciąż trwa zbiórka pieniędzy na terapię genową. Jej koszt jest jednak ogromny i wynosi 10 mln złotych. Do tej pory zebrano nieco ponad połowę tej kwoty.

AKŻ Speedway Ostrów pragnie włączyć się w pomoc dla Sandry, która obecnie przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej.


W niedzielę, 11 października, organizujemy turniej żużlowców-amatorów, z którego cały dochód przekazany zostanie na leczenie małej Sandry. Pomóżmy jej w walce z chorobą!

Tego samego dnia odbędą się również zawody w Gnieźnie. Niestety, ale to był jedyny dostępny dla nas termin. W żaden sposób nie chcemy być konkurencją dla turnieju organizowanego przez naszych kolegów z Manutrans Walecznych Orłów.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału. Wymagania - ważne badania lekarskie oraz ubezpieczenie i własny sprzęt. Koszt wpisowego to 200 zł. Zasady ustalimy, kiedy będziemy mieli listę uczestników. Ścigać będziemy się po czterech spod taśmy.

Nie wynik będzie najważniejszy, a włączenie się w pomoc małej Sandrze. Serdecznie zapraszamy w niedzielę do Ostrowa. Start próby toru o godz. 12:00!

Wsparli

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
84%
8 452 zł Wsparło 187 osób CEL: 10 000 ZŁ