Białaczka, która odbiera życie

Aleksander Lekkyi
Zbiórka zakończona
Cel zbiórki:

Przeszczep autoimmunologiczny szpiku kostnego w Turcji

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Aleksander Lekkyi, 30 lat
Równo
Białaczka limfoblastyczna
Rozpoczęcie: 8 Kwietnia 2020
Zakończenie: 8 Marca 2022

Rezultat zbiórki

Bardzo dziękuję za każdą złotówkę, która pomogła mi walczyć z białaczką. Zebrana kwota została dołożona do środków, które udało mi się pozyskać z innego źródła i mogłem przejść przeszczep szpiku. To również dzięki Wam nadzieja na to, że pokonam białaczkę, była wyjątkowo silna. Niestety, nie mam dobrych informacji - choroba wróciła... Już niedługo znów poproszę Was o pomoc, bo w nic tak bardzo nie wierzę, jak w to, że w końcu usłyszę od lekarzy, że wygrałem!

Jeszcze raz bardzo dziękuję Ci za to, co zrobiłeś dla mnie do tej pory!

Aleksander

Opis zbiórki

Niedługo minie rok od kiedy dowiedziałem się, że moje życie w każdej chwili może się skończyć... Chłoniak limfoblastyczny, te słowa wywróciły nie tylko moje życie do góry nogami, ale też całej mojej rodziny. Mam 26 lat, to nie jest moment, w którym należy się żegnać z bliskimi i szykować do przejścia na drugą stronę. To moment, kiedy życie nabiera rozpędu. Nie chcę się poddać, nie teraz...

Chemioterapia, a tak naprawdę jej 6 cykli nie sprawiła, że choroba została pokonana. Leczę się w szpitalu w Turcji, bo tutaj czuję, że mam wielką szansę na to, że białaczka w końcu będzie tylko złym wspomnieniem. Do całkowitego wyleczenia niezbędny jest przeszczep autoimmunologiczny, to znaczy, że dawcą będę ja sam. Jest to możliwe dzięki technologii stosowanej przez prowadzący mnie szpital. 

Znalezienie dawcy jest niezwykle trudne, dlatego tym bardziej wierzę w to, że przeszczep autoimmunologiczny uratuje moje życie! Wiem, że wiara potrafi przenosić góry, ale zdaję sobie sprawę z tego, że bez pieniędzy moje leczenie, a tym samym dalsze życie może się zwyczajnie zakończyć... Jestem taki młody, wiem, że jeszcze wiele dobrych rzeczy w moim życiu mogłoby się wydarzyć, ale nie stanie się to, jeśli na czas nie zdobędę pieniędzy potrzebnych do tego, by ratować moje życie! 

Mam dwa miesiące, by zebrać brakującą kwotę, kwotę, która sprawi, że będę mógł żyć! Pomogło mi już wiele dobrych ludzi, to dzięki nim jestem w szpitalu w Turcji i mogę się leczyć. Poddać nie zamierzam się nigdy! Nie ma nic cenniejszego od daru, jakim jest życie, życie każdego z nas. Moje zostało wystawione na wielką próbę, którą mogę wygrać tylko z Waszą pomocą! 

Wiem, że moja codzienność może wyglądać tak, jak każdego zdrowego człowieka, wiem, że chorobę można pokonać jeśli tylko ma się w sobie wiarę i dobrych ludzi wokoło. Proszę, ratuj mnie...

Ta zbiórka jest już zakończona. Dalej możesz wspierać Potrzebującego.

Obserwuj ważne zbiórki