Amnesty International

Team Amnesty
organizator skarbonki
10.10.2010 w maratonie poznańskim pobiegnie Drużyna Praw Człowieka Amnesty International. Biegniemy w drużynie, ponieważ chcemy zachęcić ludzi do działania i wspierania praw człowieka.

Podstawą działalności Amnesty International jest międzynarodowa solidarność. Członkowie organizacji pochodzą z wielu różnych kultur i mają różne poglądy, jednak jednoczy nas chęć działania na rzecz świata, w którym przestrzegane będą prawa każdego człowieka.

Jesteśmy niezależni od wszelkich rządów, ideologii politycznych, religii czy ekonomicznych grup interesu.
Aby zachować swoją niezależność, Amnesty International nie przyjmuje środków pieniężnych ani od rządów ani od partii politycznych. Nasza działalność finansowana jest wyłącznie ze składek członkowskich oraz z ofiarności publicznej. Dlatego każde, nawet najmniejsze wsparcie z Waszej strony, ma dla nas ogromną wartość.

Przy okazji chcemy zachęcić Was do wsparcia idei innego Maratonu – Maratonu Pisania Listów.

Co roku w grudniu, przez 24 godziny bez przerwy, organizujemy akcję pisania listów w obronie kilkunastu konkretnych osób, których prawa są łamane. Apelujemy o zwolnienie osób więzionych za przekonania i zaprzestanie prześladowań. Przyłącz się do nas i działaj na rzecz wolności!

/www.amnesty.org.pl

Wsparli

100 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Maciej Roszak

Pierwszy na rozkręcenie :-). Do zobaczenia w niedzielę na ulicach Poznania!
Darowizny trafiają bezpośrednio do
11%
110 zł Wsparły 2 osoby CEL: 1 000 ZŁ