SKARBONKA DLA Wiktorka! ❤
Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Kochani Znajomi, Rodzino, Przyjaciele. Założyłam tę skarbonkę by uzbierać kwotę 1000 zł. Wiem, że jesteśmy wstanie razem to uzbierać już nie raz pokazaliście jak wielkie serca macie❤ między innymi przy zbiórce dla Aurelki!. Zbieramy 7155 wplat po 1000 zł żeby uzbierać kwotę wymaganą na leczenie dla Wiktorka!!!. Bardzo proszę o każdą nawet najmniejszą wpłatę. Wiem, że damy radę! Dziękuję ❤
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na docelową zbiórkę:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Kochani Znajomi, Rodzino, Przyjaciele. Założyłam tę skarbonkę by uzbierać kwotę 1000 zł. Wiem, że jesteśmy wstanie razem to uzbierać już nie raz pokazaliście jak wielkie serca macie❤ między innymi przy zbiórce dla Aurelki!. Zbieramy 7155 wplat po 1000 zł żeby uzbierać kwotę wymaganą na leczenie dla Wiktorka!!!. Bardzo proszę o każdą nawet najmniejszą wpłatę. Wiem, że damy radę! Dziękuję ❤
Wpłaty
- Aneta Janik50 zł
Trzymaj się dzielnie ❤
