Anioły codzienności

Fundacja „Słowem w Świat”
organizator skarbonki

Akcje ,,Anioły codzienności”, ma na celu niesienie pomocy instytucjom opiekującym się i świadczącym pomoc dzieciom i młodzieży z różnego rodzaju chorobami, niepełnosprawnościami i upośledzeniami, a które w tym trudnym czasie spowodowanym pandemią COVID-19 potrzebują wsparcia w codziennym życiu i funkcjonowaniu. Nasze wsparcie niesiemy w zakresie dostarczania artykułów higieny i ochrony osobistej, środków do dezynfekcji, produktów podstawowej potrzeby oraz pomocy finansowej.

Obecnie w projekcie bierze udział „Tęczowy Dom” Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci w Ełku, „Specjalny Ośrodek Wychowawczy” w Mocarzewie, „Dom Pomocy Społecznej w Skoczowie oraz Podkarpackie Hospicjum dla dzieci w Rzeszowie. Na pomoc czekają kolejne instytucje i kolejne dzieci.

Akcją „Anioły codzienności” pragniemy również aktywnie wspierać polskie przedsiębiorstwa i producentów włączając się w akcję „Wybieram 590 – kupuje świadome polskie produkty”, dlatego w miarę możliwości wszystkie rzeczy, które do tej pory przekazaliśmy, pochodziły od polskich firm.

Piotr Bajor

Wsparli

50 zł

Jacek Turek

Pomagając pamiętajmy DOBRO POWRACA
20 zł

Wpłata anonimowa

Trzymajcie tak dalej
Darowizny trafiają bezpośrednio do
0,7%
70 zł Wsparły 2 osoby CEL: 10 000 ZŁ