Zespół kociego krzyku na drodze do sprawności Antosia! Pomocy!

Antek Mięsikowski
Zbiórka zakończona
Cel zbiórki:

Roczna rehabilitacja

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Serca dla Maluszka
Antek Mięsikowski, 4 latka
Namysłów, opolskie
Zespół kociego krzyku - CDS, wrodzona wada mózgu - agenezja ciała modzelowatego i hipoplazja móżdżku
Rozpoczęcie: 4 Stycznia 2021
Zakończenie: 9 Lutego 2021

Rezultat zbiórki

Dzięki zaangażowaniu tylu osób Antoś po ciągłej rehabilitacji zaczął samodzielnie siadać w wieku 2 lat. Teraz dążymy do tego, aby nasz synek zaczął samodzielnie chodzić! A możemy o tym marzyć tylko dzięki Państwa pomocy!

Z całego serca dziękujemy!

Rodzice Antosia

Opis zbiórki

Słyszę płacz innych dzieci i pęka mi serce. Tak bardzo chciałabym, żeby Antoś głośno zapłakał. Żebym nie musiała martwić się o jego przyszłość... Zespół kociego krzyku - wcześniej nawet nie słyszałam o takiej chorobie, teraz wiem o niej wszystko.

Problemy zdrowotne naszego synka zaczęły się już w 20. tygodniu ciąży, kiedy to w czasie badań prenatalnych wykryto u naszego Antosia agenezję ciała modzelowatego oraz hipoplazję móżdżku. Szczęśliwie przyszedł na świat 17 sierpnia 2019 r., niestety już po kilku miesiącach zostaliśmy skierowani na badania genetyczne, które potwierdziły przypuszczenia genetyka o zespole kociego krzyku. 

Antoś jest opóźniony psychoruchowo – nadal nie siedzi samodzielnie i nie mówi. Boryka się także z obniżonym napięciem mięśniowym w rączkach i zwiększonym napięciem mięśniowym w nóżkach. Regularna rehabilitacja to dla naszego synka duża szansa na większą sprawność, a tym samym lepszą przyszłość. 

Każdy Państwa gest będzie miał realny wpływ na poprawę zdrowia naszego Antosia, za co trudno jest nam wyrazić wdzięczność w zwykłych słowach. 

Rodzice Antoniego

Ta zbiórka jest już zakończona. Możesz wesprzeć aktualną zbiórkę.

Obserwuj ważne zbiórki