Skarbonka zakończona
Skarbonka

Bądź piękna na wiosnę z korzyścią dla Antosi

Avatar organizatora
Organizator:Natalia Tarasiuk

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.

Moi drodzy!
Nazywam się Natalia Tarasiuk i już od jakiegoś czasu wspieram zbiórkę dla dzielnej Antoniny!

Antosia, która jest chora na SMA  kończy dzisiaj już roczek! Postanowiłam przekazać zestaw kosmetyków, który dostałam w ramach udziału w konkursie Miss Polonia, a także dołożyłam też inne moje ulubione produkty Podzieliłam to na dwa zestawy ❤️

Zabawa polega na tym, aby wpłacić 5zł (lub wielokrotność) na  tą skarbonkę i wkleić w komentarzu (na FB, albo moim  instagramie) pod zdjęciem link z wpłatą.

Każde 5zł = 1 numerek w mojej zabawie.

Numerki zostaną przypisane do każdego komentarza zgodnie z wpłaconą kwotą, np. 10zł = 2 numerki.
Forma odbioru / dostarczenia zestawu  – do ustalenia.

Odbiór osobisty na terenie Łosic i okolic, a także na terenie Warszawy, ew. Siedlec.

▶️ Szczęśliwy numerek zostanie wyłoniony za pomocą generatora liczb. Może to będzie Twój numerek Dwa pierwsze numerki to zestawy kosmetyków o  łączej wartości ok. 600 zł

Jeśli skarbonka osiągnie całkowitą kwotę dorzucę coś ekstra ! ❤️❤️❤️

 


Weź udział w zabawie i pomóżmy razem kochanej Tosi i sprawmy jej prezent urodzinowy

Będzie nam bardzo miło jeśli udostępnisz ten post i powiesz o mojej zabawie innym

Już "niewiele" brakuje...zróbmy to dla tej małej kruszynki!!!


Zakończenie zabawy nastąpi w środę 07.04.21 o godz 21:00 przy ilości minimalnej 50 numerków ☺️


Natalia Tarasiuk

Natalia Tarasiuk

1284 złWsparło 100 osób

Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio
na subkonto Podopiecznej:

Przekaż 1,5% podatku

Numer KRS0000396361 Fundacja Siepomaga
Cel szczegółowy 1,5%0069237 Antonina

Moi drodzy!
Nazywam się Natalia Tarasiuk i już od jakiegoś czasu wspieram zbiórkę dla dzielnej Antoniny!

Antosia, która jest chora na SMA  kończy dzisiaj już roczek! Postanowiłam przekazać zestaw kosmetyków, który dostałam w ramach udziału w konkursie Miss Polonia, a także dołożyłam też inne moje ulubione produkty Podzieliłam to na dwa zestawy ❤️

Zabawa polega na tym, aby wpłacić 5zł (lub wielokrotność) na  tą skarbonkę i wkleić w komentarzu (na FB, albo moim  instagramie) pod zdjęciem link z wpłatą.

Każde 5zł = 1 numerek w mojej zabawie.

Numerki zostaną przypisane do każdego komentarza zgodnie z wpłaconą kwotą, np. 10zł = 2 numerki.
Forma odbioru / dostarczenia zestawu  – do ustalenia.

Odbiór osobisty na terenie Łosic i okolic, a także na terenie Warszawy, ew. Siedlec.

▶️ Szczęśliwy numerek zostanie wyłoniony za pomocą generatora liczb. Może to będzie Twój numerek Dwa pierwsze numerki to zestawy kosmetyków o  łączej wartości ok. 600 zł

Jeśli skarbonka osiągnie całkowitą kwotę dorzucę coś ekstra ! ❤️❤️❤️

 


Weź udział w zabawie i pomóżmy razem kochanej Tosi i sprawmy jej prezent urodzinowy

Będzie nam bardzo miło jeśli udostępnisz ten post i powiesz o mojej zabawie innym

Już "niewiele" brakuje...zróbmy to dla tej małej kruszynki!!!


Zakończenie zabawy nastąpi w środę 07.04.21 o godz 21:00 przy ilości minimalnej 50 numerków ☺️


Natalia Tarasiuk

Natalia Tarasiuk

Wpłaty

Sortuj według