Bądź piękna na wiosnę z korzyścią dla Antosi

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Moi drodzy!
Nazywam się Natalia Tarasiuk i już od jakiegoś czasu wspieram zbiórkę dla dzielnej Antoniny!
Antosia, która jest chora na SMA kończy dzisiaj już roczek! Postanowiłam przekazać zestaw kosmetyków, który dostałam w ramach udziału w konkursie Miss Polonia, a także dołożyłam też inne moje ulubione produkty Podzieliłam to na dwa zestawy ❤️
Zabawa polega na tym, aby wpłacić 5zł (lub wielokrotność) na tą skarbonkę i wkleić w komentarzu (na FB, albo moim instagramie) pod zdjęciem link z wpłatą.
Każde 5zł = 1 numerek w mojej zabawie.
Numerki zostaną przypisane do każdego komentarza zgodnie z wpłaconą kwotą, np. 10zł = 2 numerki.
Forma odbioru / dostarczenia zestawu – do ustalenia.
Odbiór osobisty na terenie Łosic i okolic, a także na terenie Warszawy, ew. Siedlec.
▶️ Szczęśliwy numerek zostanie wyłoniony za pomocą generatora liczb. Może to będzie Twój numerek Dwa pierwsze numerki to zestawy kosmetyków o łączej wartości ok. 600 zł
Jeśli skarbonka osiągnie całkowitą kwotę dorzucę coś ekstra ! ❤️❤️❤️
Weź udział w zabawie i pomóżmy razem kochanej Tosi i sprawmy jej prezent urodzinowy
Będzie nam bardzo miło jeśli udostępnisz ten post i powiesz o mojej zabawie innym
Już "niewiele" brakuje...zróbmy to dla tej małej kruszynki!!!
Zakończenie zabawy nastąpi w środę 07.04.21 o godz 21:00 przy ilości minimalnej 50 numerków ☺️


Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na subkonto Podopiecznej:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Moi drodzy!
Nazywam się Natalia Tarasiuk i już od jakiegoś czasu wspieram zbiórkę dla dzielnej Antoniny!
Antosia, która jest chora na SMA kończy dzisiaj już roczek! Postanowiłam przekazać zestaw kosmetyków, który dostałam w ramach udziału w konkursie Miss Polonia, a także dołożyłam też inne moje ulubione produkty Podzieliłam to na dwa zestawy ❤️
Zabawa polega na tym, aby wpłacić 5zł (lub wielokrotność) na tą skarbonkę i wkleić w komentarzu (na FB, albo moim instagramie) pod zdjęciem link z wpłatą.
Każde 5zł = 1 numerek w mojej zabawie.
Numerki zostaną przypisane do każdego komentarza zgodnie z wpłaconą kwotą, np. 10zł = 2 numerki.
Forma odbioru / dostarczenia zestawu – do ustalenia.
Odbiór osobisty na terenie Łosic i okolic, a także na terenie Warszawy, ew. Siedlec.
▶️ Szczęśliwy numerek zostanie wyłoniony za pomocą generatora liczb. Może to będzie Twój numerek Dwa pierwsze numerki to zestawy kosmetyków o łączej wartości ok. 600 zł
Jeśli skarbonka osiągnie całkowitą kwotę dorzucę coś ekstra ! ❤️❤️❤️
Weź udział w zabawie i pomóżmy razem kochanej Tosi i sprawmy jej prezent urodzinowy
Będzie nam bardzo miło jeśli udostępnisz ten post i powiesz o mojej zabawie innym
Już "niewiele" brakuje...zróbmy to dla tej małej kruszynki!!!
Zakończenie zabawy nastąpi w środę 07.04.21 o godz 21:00 przy ilości minimalnej 50 numerków ☺️


Wpłaty
- Anonimowy pomagacz2 zł
- Anonimowy pomagacz2 zł
- Anonimowy pomagacz2 zł
- Anonimowy pomagacz2 zł
- Anonimowy pomagacz2 zł
- Anonimowy pomagacz2 zł
