Podaruj Matiemu szczęście - dzięki Tobie może zacząć chodzić! ♥

Caroline Elisabeth Amelie
organizator skarbonki

Drodzy  ♥  

Możecie dziś podarować Mateuszowi coś wyjątkowego. Możecie mieć udział, w jego wielkiej zmianie w życiu.  ♥ 

Operacja, która pozwoli mu zacząć chodzić jest w zasięgu ręki - Mateuszowi udało się zakwalifikować na leczenie operacyjne w Paley European Institute! Jedyne, czego potrzeba, to zebrania odpowiedniej kwoty.

I tak właśnie Ty, wpłacając symboliczną złotówkę dziś, możesz zrobić coś wyjątkowego. Dołóż swoją cegiełkę! Odmień życie Mateusza! :)

Możesz też coś wylicytować lub wystawić na licytację charytatywną dla Matiego  [[tutaj]]

Ja też byłam taką przypadkową osobą.. poznałam Panią Jolę, mamę Mateusza, przez moją koleżankę, która wcześniej zaangażowała się w zbiórkę. Razem możemy więcej! Warto pomagać  ♥  RAZEM mamy realną możliwość zmiany życia tego młodego człowieka! ♥  ♥  

Caroline Elisabeth Amelie

Mateusz, to młody chłopak (18 lat), który wkracza teraz w dorosłość. Choruje na padaczkę lekooporną, Zespół Ehlersa Danlosa, Zespół Marfana, ma także zdiagnozowane zaburzenia ze spektrum autyzmu - Zespół Aspergera, ponadto wiotkość, zaniki i przykurcze mięśni. Mateusz cierpi na zaburzenia depresyjne, astmę, alergię i wiele, wiele innych chorób, których nie sposób zliczyć! Jego schorzenia spowodowały, że obecnie niestety porusza się tylko na wózku.

Mateusz wraz z mamą, babcią i siostrą mieszka na 3p w budynku bez windy i bez udogodnień dla niepełnosprawnych. Każde wyjście, to prawdziwa operacja i olbrzymi wysiłek..

Ale nie musi tak być! Lekarze są w stanie mu pomóc!

Właśnie dziś - możesz podarować mu coś, co odmieni zupełnie jego życie. Możesz podarować mu swoją cegiełkę, która pomoże zebrać środki na operację, która pozwoli Mateuszowi zacząć chodzić.

Całkowita kwota to prawie 300tyś złotych. - ta skarbonka jest jedną z kilku, które zbierają na ten cel środki.

Podziel się uśmiechem :)
Każda złotówka przybliża nas do celu! :)  ♥  ♥  ♥ 

--

Parę słów od Pani Joli - Mamy Mateusza.

Wsparli

X zł

Wpłata anonimowa

Powodzenia!
2 zł

Wpłata anonimowa

4 zł

s

Dżem z dyni, syrop lawendowy oraz sok z agrestu

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
7%
354 zł Wsparło 99 osób CEL: 5 000 ZŁ
Wesprzyj