Biegnę dla Małego Jasia

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Biegnę dla Jasia.
Wpłać dowolną kwotę.
"Walczymy o życie kilkumiesięcznego Jasia, u którego zdiagnozowano śmiertelną chorobę genetyczną! Prosimy, przeczytaj poruszające słowa rodziców chłopca i pomóż go ratować:
W trzecim miesiącu życia Jasia cały nasz świat rozpadł się na drobne części.
26 maja – dokładnie w Dzień Matki – otrzymaliśmy wynik badań genetycznych potwierdzający SMA typu 1. Choroba sprawia, że u naszego dziecka zanikają mięśnie! Rozpoczęliśmy dramatyczną walkę z czasem! Nadzieją dla Janka jest terapia genowa warta ponad 9 milionów złotych! Błagamy o pomoc – liczy się każdy dzień!"
Głupim komentarzem zaczęła się ta akcja, pod postem moejgo Kolegi Sławka (który chciał sprzedac pakiet na Runmageddon w Gliwaicach) naisałem że pobiegnę jak mi dopłaci 50 zł.
Komentarz miał na celu podbicie zasięgu posta, ale nie umknął uwagi kilku znajomym z którymi pracowałem w RMG. Trochę z przekory a trochę dla żartu podjęli rękawice: Na moje prywatne konto wpłynęło 150 zł i kod na start w Runmageddonie.
Chcieli mnie po latach zobaczyć na trasie Runmegeddonu w którym spędziłem kilka dorbrych lat i za to zapłacili.
Wyzwania chętnie podejmuję a pieniądze szkoda wydać na pifko... i wtedy pojawiła się Wojtek ze zbiórką dla Jasia.
"Biegnę dla Jasia" - to akcja trwająca do końca zbiórki na leczenie Jasia na które są potrzebne astronomicze pieniądze.
Jesli więc masz ochotę pomóc to wpłać dowloną kwotę lub pobiegnij dowolny dystans i zaangażuj znajomych.
Dziś mam swoje projekty biegowe BulletRun (bieg przeszkodowo/militarny ze strzelaniem) oraz Turbacz Trail (biegi górskie) podczas tych wydarzeń również będziemy zbierac.
Dołacz do nas.
Pozdrawiam Paweł Sala
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na docelową zbiórkę:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Biegnę dla Jasia.
Wpłać dowolną kwotę.
"Walczymy o życie kilkumiesięcznego Jasia, u którego zdiagnozowano śmiertelną chorobę genetyczną! Prosimy, przeczytaj poruszające słowa rodziców chłopca i pomóż go ratować:
W trzecim miesiącu życia Jasia cały nasz świat rozpadł się na drobne części.
26 maja – dokładnie w Dzień Matki – otrzymaliśmy wynik badań genetycznych potwierdzający SMA typu 1. Choroba sprawia, że u naszego dziecka zanikają mięśnie! Rozpoczęliśmy dramatyczną walkę z czasem! Nadzieją dla Janka jest terapia genowa warta ponad 9 milionów złotych! Błagamy o pomoc – liczy się każdy dzień!"
Głupim komentarzem zaczęła się ta akcja, pod postem moejgo Kolegi Sławka (który chciał sprzedac pakiet na Runmageddon w Gliwaicach) naisałem że pobiegnę jak mi dopłaci 50 zł.
Komentarz miał na celu podbicie zasięgu posta, ale nie umknął uwagi kilku znajomym z którymi pracowałem w RMG. Trochę z przekory a trochę dla żartu podjęli rękawice: Na moje prywatne konto wpłynęło 150 zł i kod na start w Runmageddonie.
Chcieli mnie po latach zobaczyć na trasie Runmegeddonu w którym spędziłem kilka dorbrych lat i za to zapłacili.
Wyzwania chętnie podejmuję a pieniądze szkoda wydać na pifko... i wtedy pojawiła się Wojtek ze zbiórką dla Jasia.
"Biegnę dla Jasia" - to akcja trwająca do końca zbiórki na leczenie Jasia na które są potrzebne astronomicze pieniądze.
Jesli więc masz ochotę pomóc to wpłać dowloną kwotę lub pobiegnij dowolny dystans i zaangażuj znajomych.
Dziś mam swoje projekty biegowe BulletRun (bieg przeszkodowo/militarny ze strzelaniem) oraz Turbacz Trail (biegi górskie) podczas tych wydarzeń również będziemy zbierac.
Dołacz do nas.
Pozdrawiam Paweł Sala
Wpłaty
- Wpłata anonimowa50 zł
- Marzena50 zł
- Wpłata anonimowa20 zł
- Sławomir Ski50 zł
- Wpłata anonimowa50 zł
- Wpłata anonimowa50 zł
