Skarbonka zakończona
Skarbonka

Biegnę dla Małego Jasia

Avatar organizatora
Organizator:PAWEL SALA

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.

Biegnę dla Jasia. 

Wpłać dowolną kwotę. 

"Walczymy o życie kilkumiesięcznego Jasia, u którego zdiagnozowano śmiertelną chorobę genetyczną! Prosimy, przeczytaj poruszające słowa rodziców chłopca i pomóż go ratować:

W trzecim miesiącu życia Jasia cały nasz świat rozpadł się na drobne części.
26 maja – dokładnie w Dzień Matki – otrzymaliśmy wynik badań genetycznych potwierdzający SMA typu 1. Choroba sprawia, że u naszego dziecka zanikają mięśnie! Rozpoczęliśmy dramatyczną walkę z czasem! Nadzieją dla Janka jest terapia genowa warta ponad 9 milionów złotych! Błagamy o pomoc – liczy się każdy dzień!"

Głupim komentarzem zaczęła się ta akcja, pod postem moejgo Kolegi Sławka (który chciał sprzedac pakiet na Runmageddon w Gliwaicach) naisałem że pobiegnę jak mi dopłaci 50 zł. 

Komentarz miał na celu podbicie zasięgu posta, ale nie umknął uwagi kilku znajomym z którymi pracowałem w RMG. Trochę z przekory a trochę dla żartu podjęli rękawice:  Na moje prywatne konto wpłynęło 150 zł i kod na start w Runmageddonie.  

Chcieli mnie po latach zobaczyć na trasie Runmegeddonu w którym spędziłem kilka dorbrych lat i za to zapłacili. 

Wyzwania chętnie podejmuję a pieniądze szkoda wydać na pifko... i wtedy pojawiła się Wojtek ze zbiórką dla Jasia. 

"Biegnę dla Jasia" - to akcja trwająca do końca zbiórki na leczenie Jasia na które są potrzebne astronomicze pieniądze. 

Jesli więc masz ochotę pomóc to wpłać dowloną kwotę lub pobiegnij dowolny dystans i zaangażuj znajomych. 

Dziś mam swoje projekty biegowe BulletRun (bieg przeszkodowo/militarny ze strzelaniem) oraz Turbacz Trail (biegi górskie) podczas tych wydarzeń również będziemy zbierac. 

Dołacz do nas. 

Pozdrawiam Paweł Sala 

 

520 złWsparło 9 osób

Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio
na docelową zbiórkę:

Przekaż 1,5% podatku

Numer KRS0000396361 Fundacja Siepomaga
Cel szczegółowy 1,5%0132514 Jaś

Biegnę dla Jasia. 

Wpłać dowolną kwotę. 

"Walczymy o życie kilkumiesięcznego Jasia, u którego zdiagnozowano śmiertelną chorobę genetyczną! Prosimy, przeczytaj poruszające słowa rodziców chłopca i pomóż go ratować:

W trzecim miesiącu życia Jasia cały nasz świat rozpadł się na drobne części.
26 maja – dokładnie w Dzień Matki – otrzymaliśmy wynik badań genetycznych potwierdzający SMA typu 1. Choroba sprawia, że u naszego dziecka zanikają mięśnie! Rozpoczęliśmy dramatyczną walkę z czasem! Nadzieją dla Janka jest terapia genowa warta ponad 9 milionów złotych! Błagamy o pomoc – liczy się każdy dzień!"

Głupim komentarzem zaczęła się ta akcja, pod postem moejgo Kolegi Sławka (który chciał sprzedac pakiet na Runmageddon w Gliwaicach) naisałem że pobiegnę jak mi dopłaci 50 zł. 

Komentarz miał na celu podbicie zasięgu posta, ale nie umknął uwagi kilku znajomym z którymi pracowałem w RMG. Trochę z przekory a trochę dla żartu podjęli rękawice:  Na moje prywatne konto wpłynęło 150 zł i kod na start w Runmageddonie.  

Chcieli mnie po latach zobaczyć na trasie Runmegeddonu w którym spędziłem kilka dorbrych lat i za to zapłacili. 

Wyzwania chętnie podejmuję a pieniądze szkoda wydać na pifko... i wtedy pojawiła się Wojtek ze zbiórką dla Jasia. 

"Biegnę dla Jasia" - to akcja trwająca do końca zbiórki na leczenie Jasia na które są potrzebne astronomicze pieniądze. 

Jesli więc masz ochotę pomóc to wpłać dowloną kwotę lub pobiegnij dowolny dystans i zaangażuj znajomych. 

Dziś mam swoje projekty biegowe BulletRun (bieg przeszkodowo/militarny ze strzelaniem) oraz Turbacz Trail (biegi górskie) podczas tych wydarzeń również będziemy zbierac. 

Dołacz do nas. 

Pozdrawiam Paweł Sala 

 

Wpłaty

Sortuj według