Revolut i Siepomaga łączą siły - wsparcie dla potrzebujących w Ukrainie.

Partnerstwo Siepomaga.pl oraz Revolut rozpoczęło się od spotkania i zbadania, czy wspólne cele są zbieżne.

Szybko okazało się, że gramy do jednej bramki. Ze względu na obwarowania prawne każdej ze stron, początek współpracy był związany z przeprocesowaniem tzw. onboardingu na który składały się m.in. kwestie prawne. Sprawne działania każdej ze stron sprawiły, że zawiły proces przebiegł bardzo sprawnie i z zachowaniem najwyższej staranności.

Revolut, jako spółka odpowiedzialna społecznie!

Revolut szukał rzetelnego partnera z którym mógłby zbierać środki i efektywnie realizować wsparcie humanitarne i społeczne. Lata doświadczenia i duże zaufanie społeczne którym się cieszy fundacja Siepomaga sprawiło, że oba podmioty nawiązały współpracę. Największym wyzwaniem było znalezienie celu który będzie ambitny, realizowany i ciekawy dla każdej z zainteresowanych stron.

Wpólny cel - pomoc!

Następnym krokiem było ustalenie wspólnego celu, czegoś co będzie motywowało nas o wytężonej pracy. Nie zastanawialiśmy się długo i postanowiliśmy dalej wspierać osoby poszkodowane w konflikcie w Ukrainie. To  co było istotne to określić zakres pomocy. W trakcie spotkań szukaliśmy najefektywniejszego rozwiązania, które zadowoliłoby obie strony - efektem jest przygotowana lista produktów, które są najbardziej potrzebne. Listę przygotował nasz pracownik, który na co dzień ciężko pracuje w Ukrainie, zajmując się logistyką pomocy humanitarnej. Zgodnie uznaliśmy, że chcemy być rozliczani z naszej kooperacji dlatego będziemy dzielili się efektami naszej współpracy.

“Cieszę się, że start nowej funkcji Collections w usłudze Revolut Darowizny zbiega się w czasie z początkiem naszej współpracy z największym charity techem w Polsce, Siepomaga oraz nową odsłoną Apelu o pomoc dla Ukrainy. Jako Ukrainiec i przyjaciel Polski, dziękuję za wsparcie Polaków i proszę wszystkich sympatyków Siepomaga i Revolut o datki za pośrednictwem obydwu platform" - powiedział Wład Jacenko, współzałożyciel i CTO w Revolut.


“Jako największy charity tech w Polsce cieszymy się z nawiązania współpracy z firmą technologiczną Revolut. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się zwiększyć zasięg i zakres pomocy dla osób potrzebujących pilnego wsparcia w trakcie tegorocznej zimy w Ukrainie. Prosimy wszystkich przyjaciół Siepomaga i Revolut o datki za pośrednictwem obu platform. Pokażmy, że razem wielką mamy MOC!" - powiedział Patryk Urban, pomysłodawca i współzałożyciel serwisu Siepomaga.pl.