Co połączyło Grupę Żywiec i Siepomaga.pl? Muzyka i wiele więcej...

Bez wątpienia pandemia Covid-19 mocno wpłynęła na nasze życie. Okres pandemii był dla wielu z nas czasem odkrywania alternatywnych sposobów na życie. Izolacja i konieczność zachowania dystansu społecznego spowodowała, że jeszcze chętniej angażowaliśmy się w liczne akcje pomocowe na walkę z pandemią.
E-pomaganie, czyli pomaganie przez internet nabrało zupełnie nowego wymiaru. Okazało się bowiem, że niezależnie od ograniczeń, jako społeczeństwo mamy największą MOC pomagania, kiedy robimy to RAZEM. 

Fundacja Siepomaga na pomoc w walce z pandemią!

Wraz z początkiem pandemii w Polsce, Fundacja Siepomaga uruchomiła dedykowaną zbiórkę: https://www.siepomaga.pl/koronawirus/ 
Zbiórka powstała po to, by móc zebrać środki na niezbędne wyposażenie powstających właśnie oddziałów zakaźnych i wszystkich placówek medycznych zaangażowanych do walki z pandemią koronawirusa.

Co łączy Grupę Żywiec, Siepomaga.pl i „Męskie Granie w domu” ?

Od początku wystąpienia zagrożenia koronawirusem zarówno Fundacja Siepomaga, jak i Grupa Żywiec aktywnie włączyły się w walkę z epidemią, szerząc ideę współdziałania na rzecz pomocy tym, których sytuacja dotknęła najbardziej. 

Marka Żywiec (Grupa Żywiec), sponsor trasy Męskie Granie, razem z portalem Onet.pl i artystami zdecydowała się zorganizować cykl internetowych koncertów. Dzięki tej inicjatywie udało się zebrać łącznie 1 mln zł, który w całości zasilił naszą zbiórkę dla szpitali.

By zachować wszelkie środki ostrożności i spełnić wymogi bezpieczeństwa podczas pandemii, koncerty odbywały się w na żywo z domów artystów, bez kontaktu z ekipą grupy ATM realizującą koncerty. Przed drzwiami artystów został dostarczony zdezynfekowany sprzęt, który każdy z nich instalował samodzielnie, korzystając ze zdalnych instrukcji producenta. Wóz transmisyjny wypuścił miksowany na żywo materiał.

W imieniu całego zespołu Siepomaga.pl oraz Darczyńców portalu dziękujemy! Po raz kolejny udowodniliśmy, że Razem mamy wielką MOC!