Palimy się do pomocy - razem dla Strażaków z OSP!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka na Siepomaga.pl uruchomiliśmy ogólnopolską akcję na rzecz jednostek OSP! Od dawna obserwujemy ciężką pracę służb ratowniczych i wiemy, że potrzeby są ogromne, dlatego uruchomiliśmy zbiórkę na zakup sprzętu i wyposażenia dla jednostek OSP w całej Polsce. 

Strażacy to najbardziej zaufany zawód - od lat pomagają ludziom, każdego dnia narażają swoje zdrowie i życie, dbając o nasze bezpieczeństwo. Gdy zawyje syrena rzucają wszystko, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona potrzebna. 

W Polsce wciąż funkcjonuje wiele jednostek, które są niedofinansowane. Stare, kilkudziesięcioletnie samochody, zużyty sprzęt niespełniający podstawowych norm bezpieczeństwa, brak odpowiednich warunków socjalnych czy odpowiednich środków ochrony ... to tylko niektóre z potrzeb wielu jednostek OSP. 

W maju zbieraliśmy środki dla jednostek OSP z całej Polski. Do akcji przyłączyło się ponad 70 jednostek. Wspólnie udało się nam zebrać 145 tysięcy zł.

Miło nam poinformować, że Skarbonka jednostki OSP Rzozów otrzymała największą ilość unikatowych darowizn. Zgodnie z regulaminem, otrzymali dodatkowe wsparcie w wysokości 10.000 zł


Dotychczasowa współpraca z jednostkami OSP pokazała nam, jak wielką i silną społecznością są strażacy. Dziękując za zaangażowanie, chcemy wesprzeć ich codzienną pracę, aby i oni mogli czuć się bezpiecznie. Każda Skarbonka spełniająca regulamin otrzymała od siepomaga.pl dodatkowy 1000 zł, który przeznaczy na wybrany cel statutowy

Skuteczne działanie jednostek ochotniczej straży pożarnej przekłada się na realną pomoc dla nas wszystkich. 

Jesteśmy dla Was przez cały rok!
➡️ Zobaczcie, jak działać na siepomaga.pl i zbierać środki na Wasze potrzeby. ⬅️


Zobacz podsumowanie AKCJI