Palimy się do pomocy - razem dla Strażaków z OSP!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka na Siepomaga.pl uruchomiliśmy ogólnopolską akcję na rzecz jednostek OSP! Od dawna obserwujemy ciężką pracę służb ratowniczych i wiemy, że potrzeby są ogromne, dlatego uruchomiliśmy zbiórkę na zakup sprzętu i wyposażenia dla jednostek OSP w całej Polsce. 

Strażacy to najbardziej zaufany zawód - od lat pomagają ludziom, każdego dnia narażają swoje zdrowie i życie, dbając o nasze bezpieczeństwo. Gdy zawyje syrena rzucają wszystko, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona potrzebna. 

W Polsce wciąż funkcjonuje wiele jednostek, które są niedofinansowane. Stare, kilkudziesięcioletnie samochody, zużyty sprzęt niespełniający podstawowych norm bezpieczeństwa, brak odpowiednich warunków socjalnych czy odpowiednich środków ochrony ... to tylko niektóre z potrzeb wielu jednostek OSP. 

CEL AKCJI

Nasz cel jest prosty - chcemy zebrać środki, które pozwolą sfinansować potrzeby jednostek OSP w całej Polsce. 
➡️ Pod organizowaną przez nas zbiórką każda, zarejestrowana w ramach siepomaga.pl jednostka OSP może założyć swoją Skarbonkę, z której zebrane środki, w całości trafią właśnie do niej.
➡️ Pozostałe środki zebrane w ramach zbiórki siepomaga.pl zostaną podzielone między jednostki
➡️ OSP, które włączą się do akcji.
Dodatkowo, Skarbonka, która zbierze największą liczbę unikatowych wpłat, otrzyma od siepomaga.pl extra wsparcie w wysokości 10.000 zł! 

Dotychczasowa współpraca z jednostkami OSP pokazała nam jak wielką i silną społecznością są strażacy. Dziękując za zaangażowanie, chcemy wesprzeć ich codzienną pracę, aby i oni mogli czuć się bezpiecznie. Skuteczne działanie jednostek ochotniczej straży pożarnej przekłada się na realną pomoc dla nas wszystkich. 

Wesprzyj akcję!