Porcja Dobrych Wieści - 16.05.2023

Dobre wiadomości sprawiają, że dzień staje się piękniejszy! Razem ratujemy zdrowie i życie Potrzebujących. Dziękujemy, że jesteś z nami! To także dzięki Twojej pomocy prośby o wsparcie zamieniają się w wiadomości o uratowaniu zdrowia i życia, daniu nadziei! Największa MOC pomagania nie bierze się znikąd!


"Emma opuściła właśnie szpitalne mury! Jeszcze słaba, ale zaciekle walcząca! Wracamy do domu pełni nadziei na przyszłość! Prosimy Was o trzymanie kciuków, o modlitwę. Nasza walka trwa. Dziękujemy za Wasze wsparcie! Bez Was to wszystko by się nie wydarzyło!" 


“Tak bardzo się cieszymy. Nasz synek, nasz mały cud dostał ogromną szansę na życie! Jego serduszko już niebawem zostanie zoperowane! Czujemy ogromne wzruszenie. Nie możemy doczekać się powrotu z Genewy i momentu, w którym odetchniemy z ulgą i przekażemy Wam kolejne dobre wiadomości!”


"Jesteśmy wdzięczni za ten piękny dar serca każdemu z Was! To dowód na to, że cuda się zdarzają... Nasza radość jest nie do opisania! Dawidek otrzyma dzięki Wam szansę na nowe życie! Przed nami kolejny etap, jeszcze trudniejszy – operacja, ale damy radę, damy dla naszego synka Dawidka."


"Pasek dla Maksia rozbłysł nadzieją na życie... Mamy 100% potrzebnej kwoty! Mamy środki na dalsze leczenie naszego synka w szpitalu w Barcelonie! Przynajmniej jeden kamień spadł nam z serca… Dziękujemy Wam za to!"


O życie Fabisia walczyła cała Polska! Po udanych operacjach w USA życie Fabisia jest nieporównywalnie lepsze! Żółty odcień skóry zastąpiły rumiane policzki. Strachu w oczach próżno już szukać – teraz jest tylko łobuzerski, najsłodszy na świecie uśmieszek!


Dziękujemy za Wasze wsparcie! Razem wielką mamy MOC!