Wielka Loteria Top Charty 2023 wystartowała!

Wystartowała pierwsza w Polsce Wielka Loteria Top Charity! Od 03.06 można wziąć udział w grze charytatywnej, w ramach której do wygrania są między innymi: Trening Quadowy z Rafałem Sonikiem, Weekend w Hotelu Heron, Trening z Ewą Chodakowską, unikalną diamentową biżuterię od Omeny Mensah i wiele, wiele więcej. 

Ta niecodzienna inicjatywa została powołana przez połączenie sił Fundacji Siepomaga i Omenaa Foundation. To pierwsza taka loteria charytatywna w Polsce, do której wsparcia zaangażowały się znane gwiazdy: Małgorzata Rozenek - Majdan, Kayah, Joanna Jędrzejczyk, Dariusz Miłek, Rafał Brzoska i wiele innych.

Główny cel loterii "Wielka Loteria Top Charity"

Naszym celem jest zebranie środków, które w całości zasilą Omenaa Foundation. Organizacje od lat realizują projekty związane z edukacją, wspieraniem podopiecznych domów dziecka, a także funkcjonowanie ośrodków Rio Edu Centrum (wsparcie edukacyjne uchodźców z Ukrainy) i Rio Vibe Centrum (wsparcie psychologiczno-terapeutyczne dzieci z doświadczeniem uchodźczym, a także podopiecznych domów dziecka). Omenaa Foundation to także wsparcie dzieci ulicy w Ghanie. W tym roku Omenaa Foundation ze wsparciem Fundacji Siepomaga chcąc zwiększyć skalę swojej pomocy łączy się z  mniejszym fundacjami w ramach Konsorcjum Filantropijnego! Częścią tego projektu jest organizacja pierwszej w Polsce loterii charytatywnej całkowicie nastawionej  na pomaganie!

Co należy zrobić, by wziąć udział w loterii?

1. Wpłać Wybierz przycisk WESPRZYJ i wpłać darowiznę w kwocie min. 100 zł na zbiórce: www.siepomaga.pl/topcharity 

2. Wprowadź kod Po wpłaceniu darowizny otrzymasz od nas maila ze specjalnym kodem — wprowadź go na stronie loterii: www.loteriatopcharity.pl

3. Wybierz nagrodę Spośród listy nagród wybierz tę, o którą chcesz walczyć.

4. Każde wpłacone 100 zł i wielokrotność tej kwoty to dodatkowa szansa na wygraną!

“Loteria charytatywna to doskonała okazja do włączenia do misji pomagania każdego, komu bliski jest los potrzebujących. Przy okazji to szansa na wygranie wspaniałych nagród. Mam nadzieję, że udział w pierwszej loterii dobroczynnej w Polsce sprawi Wam tyle radości, ile nam jej organizacja tego wspaniałego przedsięwzięcia” -  mówi Omenaa Mensah współpomysłodawczyni Wielkiej Loterii Top Charity. 


Siepomaga.pl to największy portal zbiórkowy w Polsce. Środki potrzebne do wsparcia inicjatyw realizowanych przez Omenaa Foundation są ogromne, lecz społeczność zgromadzona wokół portalu niejednokrotnie pokazała, że nie ma kwoty, której nie jesteśmy w stanie zebrać, by wspierać tych, którzy najbardziej tego potrzebują. 

Dołączając do akcji nie tylko można wziąć udział w losowaniu wyjątkowych nagród, ale też dać społeczny dowód na to, że razem wielką mamy MOC - MOC POMAGANIA!

Więcej szczegółów na temat loterii można przeczytać na: www.loteriatopcharity.pl oraz na stronie zbiórki: www.siepomaga.pl/topcharity.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem mailowym: siepomaga@siepomaga.pl