Igrzyska Kids Run z siepomaga.pl

W niedzielę, 30 lipca na stadionie POSiR Golęcin w Poznaniu odbędzie się pierwsza edycja  Igrzysk Kids Run z siepomaga.pl

Od dawna chcieliśmy zorganizować bieg charytatywny, który przyniesie radość, zdrowie i będzie źródłem wsparcia dla najbardziej potrzebujących. Razem z Kids Run zdecydowaliśmy się wesprzeć Dom Opieki Społecznej prowadzony przez Siostry Serafitki w Poznaniu.

Placówka boryka się z pilnym problemem utrudniającym codzienną opiekę nad podopiecznymi - brakiem odpowiednich podnośników sufitowych. Potrzebne są one dzieciom, które z powodu niepełnosprawności w stopniu głębokim mają największe trudności w poruszaniu się i potrzebują specjalistycznej rehabilitacji i opieki. 

Podnośniki sufitowe są innowacyjnym rozwiązaniem, które umożliwi bezpieczne przemieszczanie dzieci po całym piętrze placówki, eliminując konieczność ich ręcznego przenoszenia. Pozwolą na bezpieczne transportowanie dzieci i zapewnienie właściwego komfortu podczas codziennej rehabilitacji. 


Dla wsparcia tej pięknej inicjatywy, w ramach siepomaga.pl została także uruchomiona kampania, z której środki zostaną przekazane dla Domu Pomocy Społecznej https://www.siepomaga.pl/serafitki

Siostry Serafitki, pełne oddania, troski i zaangażowania nie posiadają środków, aby pokryć koszt takiej instalacji. Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie naszej akcji. Jest to wyjątkowa okazja, aby razem stworzyć pozytywną zmianę w życiu dzieci z niepełnosprawnościami. 


Wierzymy, że razem możemy uczynić to marzenie rzeczywistością. Każda darowizna nie tylko pomoże nam zdobyć potrzebne środki na zakup podnośników sufitowych, ale także pokaże tym dzieciom, że są kochane i wspierane przez ludzi o wielkim sercu. 

Dziękujemy za każdy gest wsparcia 💚
Pakiety startowe na bieg charytatywny i cegiełki można kupić na: https://kidsrun.pl/2023/06/12/wystartowaly-zapisy-na-igrzyska-kids-run-z-siepomaga-pl/ 
Działając Razem możemy osiągnąć jeszcze Więcej!