Wspieramy się z PAYBACK! Dołącz do nas i wesprzyj wybrane zbiórki Siepomaga.pl

Siepomaga.pl i PAYBACK razem? Takim relacjom mówimy zdecydowane TAK! Od rozmów do realizacji — mamy narzędzia, mamy technologie, za pomocą której otwierają się kolejne możliwości do niesienia pomocy dla Potrzebujących. Wykorzystaliśmy to i już od dziś użytkownicy PAYBACK mogą zdecydować, na jaki cel przeznaczą swoje Darowizny!

Jak to działa?

Cegiełki-darowizny (o wartościach 1 zł, 5 zł oraz 10 zł) przeznaczone Siepomaga.pl dostępne są w Sklepie z Nagrodami PAYBACK ➡️ https://sklep.payback.pl/strefa-marki/siepomaga
Wymieniając na nie punkty można wesprzeć jedną z trzech wytypowanych do akcji zbiórek. Cele zbiórek będą zmieniać się co pół roku. 

Co można wesprzeć?

W ramach punktów PAYBACK cegiełki można przeznaczyć na wsparcie poniższych Zbiórek: 

➡️  Zbiórka na rzecz seniorów przebywających w placówkach opiekuńczych — Fundacja Święty Mikołaj dla Seniora,
➡️ Zbiórka na rzecz wsparcia psychicznego dzieci i młodzieży — Fundacja Martyny Wojciechowskiej Młode Głowy i Fundacja Unaweza,
➡️  Zbiórka rzecz zwierząt — rozbudowa azylu dla psów Judytowo.

“Nawiązaliśmy współpracę z Fundacją Siepomaga, bo uczestnicy PAYBACK chcą przekazywać punkty na cele charytatywne i chcą mieć możliwość wspierania różnych inicjatyw z tego zakresu. Nie mamy wątpliwości, że zaangażują się w tę akcję, bo wiedzą, że zgromadzone punkty mają realną moc pomagania. Każda ze zbiórek jest zbiórką ogólną prowadzoną na rzecz innej fundacji. Nasi uczestnicy mogą więc wesprzeć cel, który w danym momencie jest najbliższy ich sercu." – dodaje Katarzyna Grzywaczewska, Dyrektor Marketingu w PAYBACK Polska.
Jesteś użytkownikiem z PAYBACK? Dołącz do nas i wesprzyj Podopiecznych już dziś!
Razem wielką mamy MOC!