Siepomaga.pl liderem zbiórek w polskim internecie.

Dzięki platformie charytatywnej Siepomaga.pl na pomoc dla potrzebujących Polacy bezinteresownie przekazali już kwotę blisko 1,5 mld zł i licznik wciąż rośnie. Datki ratujące czyjeś życie i zdrowie są tutaj przekazywane z prędkością 26 darowizn na minutę. To rekord polskiego internetu i dowód gigantycznej bezinteresownej dobroczynności Polaków.

Dzięki Siepomaga.pl Polacy bezinteresownie przekazali już na pomoc innym osobom kwotę blisko 1,5 mld zł. Tylko w tym roku, od stycznia do końca czerwca br. charytatywną witrynę internetową prowadzoną przez Fundację Siepomaga odwiedziło ponad 24 mln unikalnych użytkowników, co sprawia, że Siepomaga.pl jest nie tylko najpopularniejszym miejscem zbiórek internetowych, ale również jednym z 10. najczęściej odwiedzanych serwisów społecznościowych w Polsce. 


Liczby nie kłamią i pokazują czarno na białym gigantyczne, nieosiągalne dla innych portali tego typu,  zasięgi zbiórek prowadzonych przez Siepomaga.pl na rzecz osób, które potrzebują pomocy w walce z chorobą - czasami w walce o życie. Wszystkie są weryfikowane przez Fundację Siepomaga. Są to zarówno zbiórki na najdroższy “lek świata”, zabiegi operacyjne ostatniej szansy w najlepszych ośrodkach medycznych na świecie, jak i zbiórki na pokrycie kosztów codziennej rehabilitacji i opieki nad chorym, które przekraczają możliwości finansowe rodziny. Zawsze jednak za każdą taką zbiórką, bez względu na wielkość potrzebnych kwot, kryją się prawdziwe ludzkie tragedie i dramatyczne wołanie o pomoc. 

Ten głos rozlegający się ze zbiórek Siepomaga.pl od ponad 10 lat skutecznie dociera do serc milionów Polaków, którzy dzięki portalowi w ub. roku przekazywali pomoc z prędkością 26 darowizn na minutę. Datki przekazywane są najczęściej bez rozgłosu i anonimowo. Większośc wpłat  to skromne kilkunasto lub kilkudziesięciozłotowe kwoty, które składają się na sumy nieosiągalne dla osób chorych i ich rodzin. Czasami jest to cena, jaką dzięki zbiórce,  płacą za powrót do zdrowia lub życie kogoś bliskiego.

Siepomaga.pl jest dowodem, że RAZEM mamy wielką moc pomagania