Porcja Dobrych Wieści - 21.06.2021

Największa MOC pomagania to Wy – ludzie o wielkich, wspaniałych sercach, którzy razem z nami walczą o lepszy świat! Dzisiaj dzielimy się z Wami samymi dobrymi wieściami, bo to Wasza pomoc sprawia, że na Siepomaga.pl dzieją się prawdziwe cuda. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Tak wygląda magia pomagania, a to jest porcja samych dobrych wieści:

 

Historia 12-letniego Wiktora walczącego z guzem mózgu poruszyła całą Polskę! W rekordowo krótkim czasie udało się zebrać astronomiczne 9.500.000 złotych, które umożliwiły Wiktorowi najważniejszą w życiu podróż - podróż po życie! Wierzymy, że leczenie zadziała! Czekamy na dobre wieści zza oceanu – takie jak u Julii, której historię za chwilę Ci opowiemy!

Zobacz

 

Dzięki tysiącom ludzi o wielkich sercach kilka miesięcy temu Julia rozpoczęła leczenie guza mózgu w Stanach Zjednoczonych w Sant Louis! Było ciężko, czasem bardzo, ale w końcu nadeszły wspaniałe informacje. Wyniki są bardzo dobre, leczenie zadziałało i dobiegło końca, a Julia wróciła do Polski! To cud, którego współtwórcami jesteście Wy – dziękujemy!

Zobacz

 

W końcu nadszedł upragniony i wyczekiwany dzień! Marcelek przeszedł operację transplantacji wątroby w klinice w Chicago! Wyniki są bardzo dobre, a po 22 dniach od przeszczepu chłopiec opuścił szpital! Nasze szczęście jest przeogromne! To pokazuje jak silny i pełen woli walki jest ten Mały Wielki Człowiek! Dziękujemy za podarowaną mu szansę!

Zobacz

 

Natanek jest już po operacji, na którą pojechał dzięki Waszej pomocy! Jego serce bije najpiękniejszym dźwiękiem na świecie – melodią życia. Chłopczyk zachwycił personel medyczny swoją siłą, doszedł do siebie w ekspresowym tempie. Jest w tak dobrym stanie, że mógł opuścić mury szpitala! Maluszek dokazuje i cieszy się czasem, spędzonym z mamą. To wszystko dzięki Wam!

Zobacz

 

Pasek zbiórki zazielenił się w zaledwie 11 godzin! Prawdziwa MOC pomagania sprawiła, że Marta - młoda mama, chora na nowotwór piersi - otrzymała szansę na życie. Nierefundowane leczenie jest dla niej nadzieją na zatrzymanie i pokonanie raka! Trzymamy mocno kciuki. Musi się udać!

Zobacz

 

Lekarze z kliniki w Pittsburghu uratowali serduszko Ingi! Oto wiadomość od wzruszonych rodziców dziewczynki: Brak nam słów, aby wyrazić naszą wdzięczność. Nie tylko dla lekarzy-cudotwórców, ale także dla wszystkich Darczyńców, dzięki którym ten cud mógł się zadziać! Dziękujemy Wam z całego serca!

Zobacz

 

Apel 18-letniej Magdy poruszył tysiące osób! Dzięki Wam udało się zebrać środki na nierefundowany lek, którego dziewczyna potrzebuje do walki z rakiem! Ostatnie wyniki tomografii wykazały, że mamy częściową regresję, a to znaczy, że leczenie przynosi efekty! To wspaniała wiadomość. Z całych sił trzymamy kciuki za Magdę!

Zobacz

Dziękujemy!