Twój 1% może uratować czyjeś życie. W 2022 roku przekaż go Fundacji Siepomaga

Roczne rozliczenie podatku jest jeszcze przed Tobą? Nie zapomnij przekazać środków z 1% podatku i dołącz do największej społeczności Pomagaczy w Polsce! Podaruj Potrzebującym nadzieję na lepsze jutro - przekaż swój 1% Fundacji Siepomaga.

Sam zdecyduj, gdzie przekazać 1% ze środków, które i tak oddajesz. Twój 1% podatku może trafić tam, gdzie będzie nieść dobro i sprawi, że dla chorych dzieci i dorosłych świat staje się lepszy. 

Jak przekazać swój 1% podatku dla Organizacji Pożytku Publicznego? Wystarczy, że w swoim zeznaniu podatkowym wskażesz Fundację Siepomaga i wpiszesz KRS 0000396361. Każda kwota, nawet najmniejsza, niesie nadzieję na lepsze jutro. Ten niewielki gest to MOC pomagania! 

Twój 1% podatku ma znaczenie! Przekaż go Fundacji Siepomaga!

Dzięki Twojemu wsparciu ze środków z 1% możemy nieść dobro tam, gdzie jest ono najbardziej potrzebne i tworzyć projekty na szeroką skalę, które mają na celu ratowanie zdrowia i życia wielu osób. Do tej pory ze środków z 1% podatku udało nam się m.in.:

- wesprzeć służbę medyczną w walce COVID - w tym celu zakupiliśmy sprzęt do tlenoterapii, a aż 800 jednostek ratowniczych otrzymało maseczki i rękawiczki,
- wyremontować sale porodowe, aby zapewnić komfort i odpowiednie warunki rodzącym kobietom, 
- niewielkim OSP przekazaliśmy sprzęt zarówno do ratownictwa drogowego, jak i medycznego. Dzięki temu mogą nieść pomoc tam, gdzie docierają najszybciej.

Jak przekazać 1% Fundacji Siepomaga?

Dobro powraca, dlatego nie zwlekaj - rozlicz podatek i przekaż swój 1% Fundacji Siepomaga. To proste! Wystarczy, że wejdziesz na stronę Przekaż 1% Fundacji Siepomaga, wybierzesz swój PIT, a następnie sposób, w jaki chcesz rozliczyć swoje zeznanie podatkowe.

Pamiętaj, przekazanie 1% podatku nic nie kosztuje, a nawet najmniejsza kwota z 1% ma wielką MOC! 

Dołącz do największej społeczności Pomagaczy w Polsce. Rozlicz swój PIT za 2021 rok i przekaż 1% Fundacji Siepomaga!

 

Zmiana 1% na 1,5% podatku 

W czerwcu 2022 roku rząd przyjął poprawkę dotyczącą zmiany 1% na 1,5% podatku dla OPP. W związku z tym w 2023 roku wypełniając PIT, masz możliwość przekazać aż 1,5% podatku wybranej Organizacji Pożytku Publicznego lub ich Podopiecznym.

Więcej informacji dla Podopiecznych dotyczącym zmiany z 1% na 1,5% zamieściliśmy w tym artykule.