Porcja Dobrych Wieści - 03.08.2020

Największa MOC Pomagania to Wy - ludzie, dzięki którym na naszych oczach dzieją się cuda. Wasza pomoc sprawia, że możemy ratować jeszcze więcej istnień i dawać nadzieję nawet tam, gdzie inni jej nie widzą. Dzisiaj mamy dla Was nowe wyjątkowe wiadomości - to cuda, które sprawiliśmy wspólnie!

To są same dobre wieści!

 

Operacja Kasi

15 lipca w Munster odbyła się długo wyczekiwana operacja serca małej Kasi. Lekarzom udało się uratować serce dziewczynki — teraz jest 2-komorowe jak u większości ludzi! Teraz Kasię czeka jeszcze pobyt w szpitalu, a potem długa rehabilitacja i w końcu wymarzony powrót do normalności, przerywany tylko wizytami kontrolnymi. Serce Kasi bije dzięki Wam!

Zobacz rezultat

 

Wygrana Marcelka


Na tę wiadomość czekaliśmy od kilku miesięcy. W końcu się pojawiła — Marcelek zakończył leczenie nowotworu w USA! Wyniki rezonansu główki i kręgosłupa czyste, bez śladu raka! Udało się, wygraliśmy! To Wy pomogliście sprawić ten cud, dzięki Waszej pomocy i wierze w zwycięstwo — udało się! 

Zobacz rezultat

 

Ania już po operacji


Główka Ani została poszerzona do przodu o 1,5 cm, zyskaliśmy tym samym miejsce dla oczek i móżdżku. Ubytki kostne zostały wypełnione własną kością Ani. Już kilka dni po operacji opuchlizna zaczęła pięknie schodzić, a cięcie na główce jest już prawie wygojone, nic nie boli, a Ania w końcu patrzy na obydwa oczka. Energia ją rozpiera i humor dopisuje! Wszystko to było możliwe dzięki Wam!

Zobacz rezultat

Antoś po operacji serca

Dzięki Waszej pomocy najlepsi specjaliści zoperowali serce Antosia. Chłopiec wrócił już do Polski z włoskiej kliniki: zabieg przebiegł zgodnie z planem, a stan chłopca jest stabilny. Zrobiliśmy pierwszy milowy krok na drodze do zdrowia, dziękujemy!

Zobacz rezultat

Nadia jedzie na operację

Jesteście niesamowici! Do samego końca spoglądaliśmy na zielony pasek z lękiem, czy tym razem się uda… I udało się - tuż przed północą zielony pasek pokazał 100%! Nadia już w sierpniu poleci w najważniejszą podróż – tę po zdrowie! W USA przejdzie kolejne operacje kręgosłupa, trzymajcie kciuki!

Zobacz rezultat

 

Filipek przeszedł operację


Filipek jest już po operacji serca! Udało się! 24 lipca nastał dzień, na który tak długo czekaliśmy - po wcześniejszym cewnikowaniu serca, chłopiec pojechał na operację. Wszystko poszło znakomicie, a lekarze są spokojni o przyszłość! Filip ma w końcu różowe ustka i brzoskwiniową skórę. Wciąż nie możemy uwierzyć, że się udało — a udało się właśnie dzięki Wam!

Zobacz rezultat

Dziękujemy!