Jak zostać Podopiecznym Fundacji Siepomaga?

Chcesz dowiedzieć się jak zostać podopiecznym Fundacji Siepomaga? To proste! Załóż subkonto dla dziecka lub dla siebie za darmo i zbieraj 1,5% podatku!

Kto może zapisać się do Fundacji Siepomaga?

Osoba chora, potrzebująca wsparcia lub posiadająca dokument potwierdzający niepełnosprawność może zapisać się do Fundacji Siepomaga i zostać jej podopiecznym

Można zgłosić siebie, swoje dziecko (jako jej opiekun) lub inną osobę na podstawie upoważnienia (np. męża, siostrę czy sąsiada). Wzór dokumentu upoważnienia dostaniesz podczas zapisu.

Jak zapisać dziecko do Fundacji Siepomaga i zbierać 1,5% podatku?

Chcesz zostać podopiecznym Fundacji Siepomaga? To tylko kilka kroków!

Zapisz się do Fundacji bez wychodzenia z domu - wystarczy, że wypełnisz krótki formularz. Opisz w nim swoją sytuację i wgraj dokument medyczny, który ją potwierdzi. Poczekaj na weryfikację danych przez Zespół Siepomaga.pl i… gotowe! W ten sposób utworzysz swój profil na portalu Siepomaga.pl. 

Razem z subkontem otrzymasz dane do zbierania 1,5% podatku, czyli KRS i cel szczegółowy. Po zalogowaniu można w dowolnym momencie założyć zbiórkę, ale nie jest to konieczne. Dowiedz się, jak szybko założyć zbiórkę na Siepomaga.pl

Do jakiej Fundacji zapisać dziecko?

Zapisz dziecko do Fundacji Siepomaga. Dlaczego warto?

Po założeniu subkonta w Fundacji Siepomaga możesz:

Fundacja Siepomaga to więcej niż zbiórki

Fundacja Siepomaga już od 10 lat niesie pomoc dla chorych dzieci i dorosłych, a to wszystko dzięki wsparciu społeczności o dobrych sercach, z którymi jesteśmy w kontakcie niemal każdego dnia.