Pomóż Powstańcom przeżyć godnie rocznicę Wybuchu Powstania #niezapomnijonas

78 lat — tyle czasu minęło od wybuchu Powstania Warszawskiego. To było jedno z najważniejszych, a zarazem najbardziej dramatycznych wydarzeń zapisanych na kartach historii. 

Dlatego z okazji 78. rocznicy wybuchu Powstania prosimy Cię o pomoc dla Bohaterów!

Uczestnicy wydarzeń z sierpnia 44 roku są już dzisiaj ludźmi w bardzo podeszłym wieku i niemalże każdego tygodnia ktoś z Nich odchodzi na wieczną wartę.  Potrzebują poświęconego czasu i uwagi, ale też wsparcia finansowego, aby z godnością przeżyć swoje ostatnie dni.

Taką pomoc niesie Fundacja “Nie Zapomnij o Nas”

Jesteśmy ostatnim pokoleniem, które może podziękować im za narażanie swojego życia w obronie wolności, dlatego tak ważne jest Wasze wsparcie! Dlatego już dziś dołącz do akcji #niezapomnijonas.

Fundacja “Nie Zapomnij o Nas”, z którą współpracujemy przy tej akcji, zapewnia Weteranom codzienną pomoc w postaci wykwalifikowanego personelu opiekuńczo-pielęgniarskiego, wizyt lekarzy specjalistów, zakupu sprzętu rehabilitacyjnego oraz pielęgnacyjnego, a także spełniania indywidualnie zgłaszanych codziennie potrzeb.

Fundacja stworzyła pionierski projekt Korpusu Rehabilitacyjnego dla Powstańców Warszawskich, dzięki któremu są objęci opieką fizjoterapeutów.


Razem sprawmy, by Bohaterowie mogli godnie obchodzić rocznicę Powstania Warszawskiego