EkstraPomoc od Ekstraklasy na Siepomaga.pl! Dołącz do akcji!

Sezon piłkarski 2022/23 obfituje we wrażenia nie tylko na stadionie! W tym roku kluby piłkarskie rywalizują także na Siepomaga.pl, choć cel jest jeden. W ramach #EkstraPomocy wszyscy gramy do jednej bramki.

Jak działa #EkstraPomoc z Siepomaga.pl?

W ramach akcji każdy klub występujący w PKO Bank Polski Ekstraklasie cyklicznie wybiera zbiórkę, którą chce wesprzeć.
Wszystkie zespoły do dedykowanej zbiórki na Siepomaga.pl tworzą swoje Skarbonki. To przez nie kibice każdego klubu wpłacają środki, które od razu zasilają zbiórkę. 
Dzięki temu drużyny mogą rywalizować o to, kto zebrał najwięcej przez swoją Skarbonkę, a tym samym - kto ma największą MOC do pomagania!

Kiedy startuje #EkstraPomoc?

Najbliższa akcja pomocy będzie miała miejsce podczas 11 kolejki, kiedy to Górnik Zabrze ogłosi nazwisko osoby potrzebującej, na którą będzie prowadzona zbiórka. 

Ekstraklasa wraz z Fundacją Siepomaga będą wspierać również różne organizacje charytatywne w ramach  Kampanii Ogólnopolskich. I tak podczas 13. kolejki wspólnie będziemy zbierać środki wraz z Fundacją DKMS z okazji Dnia Dawcy Szpiku, który przypada 15 października. 

Już teraz zachęcamy do zaangażowania się przez wsparcie swojego ulubionego zespołu.

Ekstra współpraca Siepomaga.pl i PKO Bank Polski Ekstraklasy

Głęboko wierzymy, że łącząc sport i pomaganie, pokażemy, jak się “gra do jednej bramki”, a razem z klubami Ekstraklasy uda nam się dotrzeć do szerszego grona darczyńców i zaszczepić w kibicach jeszcze mocniej gen charytatywności.

Agnieszka Nowik wiceprezes Fundacji Siepomaga

To dla nas bardzo ważne, że po dwóch latach funkcjonowania projektu udało nam się zyskać tak doświadczonego partnera, jakim jest Siepomaga.pl. Mam nadzieję, że dzięki temu będziemy w stanie pomagać jeszcze lepiej tym, którzy tego wsparcia najbardziej potrzebują. 

Bartosz Orzechowski Manager ds. Komunikacji w Ekstraklasie SA

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami z zielonej murawy Siepomaga.pl - zobacz EkstraPomoc.pl