Jak zarejestrować się na Siepomaga.pl i założyć Konto Darczyńcy?

Jesteś osobą, która nie może przejść obojętnie obok cierpienia? Przejmujesz się ludzkimi historiami? Reagujesz na odruchy Twojego serca? Niesienie pomocy ułatwi Ci Konto dla Darczyńcy — wystarczy się zarejestrować.

Co daje Konto Darczyńcy?

Rejestracja na Siepomaga.pl jest całkowicie darmowa. Zobacz, dlaczego warto utworzyć Konto Darczyńcy na Siepomaga.pl:

Pomagaj najszybciej jak to możliwe

W ustawieniach swojego Konta Darczyńcy zapiszesz swoją kartę płatniczą. Dzięki temu możesz bardzo szybko i wygodnie przelewać środki dla Potrzebujących. Często dla nich czas odgrywa ważną rolę! 
Podpięta Karta płatnicza pozwala też na Stałą Pomoc dla Organizacji i ich Kampanii, czyli comiesięczne przelewanie środków.  Jeśli Organizacja albo Kampania jest bliska Twojemu sercu, nie musisz pamiętać co miesiąc o przelewie - skorzystaj ze Stałej Pomocy.

Dobro wraca ze zdwojoną siłą!

Nawet jeśli podpisujesz swoje wpłaty jako Anonimowy Darczyńca, masz wgląd do historii Twoich przelewów na zbiórki. Dzięki temu możesz łatwo odnaleźć Podopiecznych, którym pomagasz.

Dodatkowo zapłacisz mniejszy podatek, jeśli skorzystasz z ulgi od darowizn. Kiedy rozliczasz PIT, pobierz potwierdzenie darowizn z Siepomaga.pl i odlicz od podatku darowizny, które zostały przez Ciebie przekazane. 

Pamiętaj, że dla Urzędu Skarbowego samo potwierdzenie nie wystarczy! Zawsze załączaj do tego potwierdzenia przelewów z Twojego banku!

Bądź doskonale poinformowany

W ustawieniach swojego konta zdecydujesz, jakie powiadomienia chcesz od nas otrzymywać. Chętnie wyślemy Ci aktualizacje wspartych przez Ciebie zbiórek oraz apele od Potrzebujących, dla których pomoc jest pilnie potrzebna.

Twoje wsparcie ma sens! Z tego powodu poinformujemy Cię o rezultatach zbiórek, które zostały przez Ciebie wsparte oraz Dobre Wieści, czyli informacje o tym, którzy Podopieczni dochodzą do zdrowia! 

Jak zarejestrować konto na Siepomaga.pl

w 4 prostych krokach?

1. Wejdź na stronę Siepomaga.pl, najedź na Moje Konto i kliknij “Zarejestruj się”.

2. Wybierz profil Darczyńcy.

3. Zdecyduj, jak najłatwiej Ci się logować - pamiętaj, że na adres e-mail użyty przy logowaniu będziemy wysyłać Ci najnowsze informacje o zbiórkach.

4a: Jeśli wybierasz logowanie przez Facebooka, Google lub Apple: konieczne jest zaakceptowanie regulaminu Siepomaga.pl i polityki prywatności Siepomaga.pl.

4b: Jeśli chcesz logować się za pomocą adresu e-mail: podaj swoje dane i zaakceptuj regulaminu Siepomaga.pl i politykę prywatności Siepomaga.pl.

Twoje bezpłatne Konto Pomagacza jest już gotowe! 

Na dowód tego wysłaliśmy Ci maila z potwierdzeniem.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!
siepomaga@siepomaga.pl