Aby serce Emila nie przestało bić!

Marcin Piwowarczyk
organizator skarbonki

Emil to przesympatyczny chłopiec. Znamy go z opowieści naszej koleżanki, której syn chodził z nim do przedszkola. Wtedy jeszcze marzył o piłce nożnej, o jeździe na rowerze, o lodach czekoladowych i zabawie z innymi dziećmi.

Teraz marzy o tym, żeby przeżyć. Jest bardzo chory. Ma niezwykle rzadką, wrodzoną wadę serca – niedorozwój tętnic płucnych. Naczynia Emila nie rosną wraz z nim. Są takie, jak po urodzeniu.  Natomiast ciało rośnie i nie może być zaopatrywane w tlen. Już nie widujemy go w przedszkolu. Emijl czeka na operację, bez której szanse na przeżycie są równe ZERU.

Tylko JEDEN człowiek i JEDEN ośrodek na świecie zdecydował się operować i uratować życie Emila prof. Frank L. Hanley z Lucile Packard Children's Hospital w Stanford, za ponad 1,5 miliona dolarów!!! Część kwoty już jest, BRAKUJE JEDNAK PONAD 3 MILIONY ZŁ!!!

Nasz Boldowy zepsół nie mógł bezczynnie przyglądać się, jak czterolatek traci swoją szansę na bycie "KIMŚ" w przyszłości - może będzie ekstra programistą, a może wielkim sportowcem.

Wiemy też, że sami nie zdziałamy tyle, co cała BRANŻA I SPOŁECZNOŚĆ E-COMMERCE, dlatego PROSIMY WAS - przyłączcie się do naszej akcji.

Zróbmy WSPÓLNIE coś naprawdę dobrego - dajmy szansę Emilkowi!!! 

Wsparli

30 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

X zł

A.

X zł

met

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
3%
650 zł Wsparło 7 osób CEL: 20 000 ZŁ