Pokonam raka, jeśli tylko mi w tym pomożesz!

Bożena Rogozińska

Pokonam raka, jeśli tylko mi w tym pomożesz!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0107664
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Półroczne leczenie wspomagające

Zbiórka obejmuje leczenie alternatywne
Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Bożena Rogozińska, 48 lat
Szczecin, zachodniopomorskie
Nowotwór złośliwy jajnika
Rozpoczęcie: 13 Stycznia 2021
Zakończenie: 10 Grudnia 2023

Opis zbiórki

To miały być rutynowe badania. Nie stresowałam się przed nimi, wiedziałam, że wszystko jest w porządku. Przecież czułam się dobrze. Nic nie zwiastowało, że moje życie w jednej sekundzie zamieni się w koszmar… 28 października 2019 roku usłyszałam, że został na mnie wydany wyrok. Nowotwór jajnika o wysokim stopniu złośliwości z mutacją BRCA 1/2. Załamałam się i nie wiedziałam co robić… 

Od prawie dwóch lat każdy mój dzień to walka. Walka o życie i zdrowie. Jestem w trakcie leczenia, a skutków ubocznych jest naprawdę dużo. W tym momencie najcięższe jest dla mnie drętwienie kończyn i niedowład w rękach. Bywa tak, że nie mam siły samodzielnie zaparzyć herbatę czy ugotować obiad dla domowników… Dodatkowo w samym środku chemioterapii przeszłam COVID i straciłam jeszcze więcej sił. Czas ten wspominam naprawdę źle.

Mój mąż jest teraz jedynym żywicielem rodziny, gdyż przez chorobę musiałam zrezygnować z pracy i jestem na rencie. Na co dzień pomaga mi moja ukochana mama, która stara się mnie jak najczęściej odwiedzać i wspierać, bym nie musiała dźwigać tego ciężaru sama. Mam też dwóch synów, 17 i 13-latka. To dla nich najlepszy czas. Jest mi bardzo źle gdy myślę o tym, że swój beztroski czas marnują na oglądanie chorej mamy i zamartwianie się co będzie dalej.

Choroba zmieniła życie moje i całej mojej rodziny. Zmieniła je w nieustający lęk, ból i desperackie szukanie ratunku. Robimy, co możemy, jednak choroba nie ustępuje na krok. Toczymy codzienną walkę o życie, o przetrwanie, o  leki...

Wiem, że wygram. Muszę wygrać! Jestem silna i mam wspaniałą rodzinę. Jedyną barierą w walce stały się pieniądze. Potrzebuję funduszy na zabiegi usprawniające i uzupełniające leczenie onkologiczne, pozwalające poprawić jakość życia i je wydłużyć. Intensywna chemioterapia spowodowała zmiany neurologiczne, pogorszenie widzenia, brak czucia w dłoniach i stopach oraz dolegliwości związane z częściową resekcją narządów wewnętrznych. Potrzebuję dalszego leczenia przeciwnowotworowego i rehabilitacji, która jest kosztowna. Przekracza to moje możliwości finansowe i jestem zmuszona prosić o pomoc. Pomożesz mi?

Kochająca mama i żona - Bożena

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0107664
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki