Stoliczku nakryj się

Regionalne Centrum Wolontariatu „Centerko” to miejsce, w którym gromadzą się ludzie z ogromnymi sercami, głowami pełnymi pomysłów, pasjami i marzeniami … zwykli – niezwykli wolontariusze! Pomagają innym, ofiarują swój czas, wiedzę i umiejętności.

Jako ich koordynatorzy, pragniemy w naszych progach tworzyć dla nich przestrzeń do rozwoju, przyjazną i otwartą na ich potrzeby. Jesteśmy perfekcjonistami i wizjonerami, dlatego chcemy, aby nasze biuro również tak było postrzegane.

Obecnie marzy nam się serwis, przepiękny komplet naczyń, który ubogaci nasze zaplecze szkoleniowe. Na pewno naszym społecznikom i podopiecznym będzie miło, jeśli będziemy ich mogli częstować kawą, czy herbatą podaną w fikuśnych kubeczkach. A dlaczego by nie …?! Taki zestaw będzie pełnił swoją funkcję podczas spotkań, szkoleń, czy warsztatów. Będziemy serwować smakołyki w estetycznej oprawie, żeby każdemu było miło!!! Ale, nie tylko … Na każdy piknik, rajd, czy akcję, przyda się termos z ciepłym napojem, czy koszyk z kanapkami (wszak uczymy na szkoleniach, że najpierw musimy zaspokajać podstawowe potrzeby, żeby pomagać innym), a Gala Wolontariatu, czy Urodziny Centerka??? Tam również zastosowanie znajdzie zakupiony serwis, a my zaoszczędzimy czas na pracę dla ludzi, zamiast szukać osoby, która nam go użyczy.

Dlatego Kochani Przyjaciele, raz jeszcze liczymy na Wasze wsparcie i pomoc w zasileniu naszej zbiorki. Za każdy grosik będziemy wdzięczni, a zakupem i jego zastosowaniem podzielimy się na naszej stronie i facebooku :-)

W skład naszego wymarzonego zestawu wchodzą:

- kubki /24 szt/

- talerzyki /24 szt/

- łyżeczki /24 szt/

- szklanki /24 szt/

- cukierniczka

- dzbanek na mleko

- puszka na herbatę

- patery /2 szt/

- termosy /4 szt/

- dzbanki /5 szt/

Wsparli

20 zł

Michał P.

Udanych projektów i oby zastawa pomogła w Waszej super działalności :)
20 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Biuro BEHAPEX Barbara Lech

25 zł

Magdalena

Co by pięknie było :)
30 zł

Magda

30 zł

Ola

kilka złotóweczek na śliczny kubeczek :)

Pokaż więcej

100%
350 zł Wsparło 8 osób CEL: 350 ZŁ