To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia

MOC ludzkich serc jest w nas!
organizator skarbonki

To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia

Kochani, wspólnymi siłami zbieramy pieniążki na wózek dla Ani, który jest jej jedyną szansą na kontakt z otoczeniem. Organizujemy zbiórkę, bo pomoc innym daje nam wiele szczęścia, sami nie jesteśmy w stanie przekazać wystarczających środków finansowych, dlatego zwracamy się do Ciebie. Zobaczysz, że pomoc którą wniesiesz sprawi Ci więcej szczęścia aniżeli góra prezentów. Więcej szczęścia jest w dawaniu, dobro powraca ze zdwojoną siłą, więc jeśli chcesz się przyłączyć - zapraszamy. Pomaganie ma większą moc, gdy robi się to razem...

wozek dla Ani

Ania już jako dziewczynka musiała liczyć na pomoc innych. Od 6 miesiąca życia choruje na zanik mięśni. Mama i tata zawsze byli przy niej.Tata był jej "nogami", woził ją na rowerze w własnoręcznie zrobionej przyczepce, czy w foteliku w samochodzie. Po śmierci ojca została pustka. Mama bardzo dba o Anię ale sama nie daje rady, choruje. Brakuje jej już sił. Dziś Ania może poruszać jedynie prawą ręką. W jej funkcjonowaniu najbardziej potrzebną rzeczą jest wózek inwalidzki, jednak musi to być tylko wózek sterowany lekkim ruchem palców. Dotychczasowy, po latach używania zepsuł się, a nowy znacznie przekracza możliwości finansowe rodziny. Ania ma rentę 590 zł miesięcznie, nie jest w stanie uzbierać na nowy wózek, który jest jej jedyną szansą na wyjście z domu, kontakt ze światem, "samodzielny" ruch po pokoju. To jedna z niewielu rzeczy, które Ania może obsługiwać samodzielnie.

Celem naszej pomocy było uzbierać dla Ani 500 zł, jednak środków finansowych potrzeba znacznie więcej, dlatego zwiększamy limit z 500zł na 1000zł i wznawiamy zbiórkę.

 

Na chwilę obecną w zbiórce głównej potrzeba jeszcze niecałe 2 tyś. dlatego prosimy o pomoc, wpłaty i udostępnienia.

 

Dziękujemy za Twój poświecony czas, z pewnością nie został zmarnowany.

 

Chce Wyjsc
_______________
Pomagamy również na:
www.restitue.blog.onet.pl/ChceWyjsc

Wsparli

15 zł

bacyna1959

Z pozdrowieniami dla pani Ani.
19 zł

AJ

38 zł

AJ

40 zł

Anonimowy Pomagacz

Powodzenia :-)
12,95 zł

AJ

9,04 zł

AJ

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
100%
1 000,77 zł Wsparło 28 osób CEL: 1 000 ZŁ