,,CIESZ SIĘ LATEM''- Wakacyjna zbiórka Stowarzyszenia Na Tak

Stowarzyszenie Na Tak
organizator skarbonki

Są takie wyjątkowe miesiące w roku – miesiące letnie i ciepłe.Miesiące sprzyjające ogniskom, piknikom, grillom, wypadom nad jezioro, a przede wszystkim wyjazdom.

Joanna Baszyńska

Nie narzekają Ci, którym dane jest oderwać się od swojej zawodowej rzeczywistości choć na chwilę. Całoroczną pogoń za terminami i sprawami dnia codziennego często rekompensują nam wymarzone i wyczekane wyjazdy. Oczywiście miejsce zależy od możliwości finansowych każdego. Jednak nie wszyscy mogą sobie na spełnienie wakacyjnych marzeń pozwolić. Są tacy, którzy pieniędzy nie mają - ale marzą. Mają swoje wielkie pragnienia, które my jak co roku z pomocą wielu dobrych serc chcielibyśmy zrealizować.

Wakacje, które chcemy zorganizować - dla wielu z naszych podopiecznych są jedynymi wakacjami w roku.

Co więcej – to wakacje nie tylko dla nich, ale także dla ich rodziców. To czas, w którym również rodzice mogą odpocząć i nabrać sił, by po powrocie dziecka móc sprostać wyzwaniom i odpowiedzialności jaką niesie opieka nad osobami z niepełnosprawnościami.

To, aby naszym podopiecznym udało się choć na tydzień wyjechać na turnus wypoczynkowy jest dla nas bardzo ważne. Dlaczego? Bo wakacje są fajne, bo wakacje lubimy wszyscy bez wyjątku, bo wakacje to skrawek samodzielnego, dorosłego życia, które chcemy choć na chwilę podarować podopiecznym Stowarzyszenia Na Tak. Dla nich to szczęście, dla nich to poczucie przynależności do społeczeństwa. Dzięki takim wyjazdom mogą poczuć się normalnie.

Joanna Baszyńska

Joanna Baszyńska

Joanna Baszyńska

Joanna Baszyńska

Mogą mieć tę pewność że nikt ich nie wyklucza, że nie są od nikogo gorsi. Tak samo jak wszyscy zasługują na radość i wypoczynek. 

,,CIESZ SIĘ LATEM'' -pomóżmy wyjechać podopiecznym Stowarzyszenia Na Tak na letnie wakacje.

Joanna Baszyńska

Joanna Baszyńska

Bo razem możemy zdziałać owiele więcej.

Zbiórka potrwa do 05.07.2019r.

Liczy się każda złotówka..Bądźmy Na Tak !

Wsparli

200 zł

Marta

Miłych wakacji!
234,75 zł

Anonimowy Pomagacz

200 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
1 639,75 zł
Wsparło 15 osób