Cypherdog dla Marty

Cypherdog Sp. z o. o.
organizator skarbonki

Mamy szansę uratować życie Marty, która choruje na złośliwego glejaka III stopnia.

Szansą uratowania jej życia jest kosztowne leczenie za granicą. Początkowo sprawa wyglądała dramatycznie, ponieważ na leczenie w Stanach Zjednoczonych konieczne było zebranie ponad miliona złotych. Okazało się jednak szczęśliwie, że podobne leczenie wykonać można w Pradze za ok. 170 tys. zł. Jest to kwota już dużo bardziej realna do uzbierania.

Jako Cypherdog postanowiliśmy przyłączyć się do zbiórki. Dla wszystkich, którzy zechcą wpłacić na leczenie Marty minimum 100zł oferujemy bezpłatną roczną subskrybcję Cypherdog Premium.

Poniżej zamieszczam link do skarbonki w serwisie siepomaga.pl oraz prośbę od samej Marty:

„Bardzo proszę wszystkich o pomoc! Chcę żyć, patrzeć z radością w przyszłość! Wierzę, że to możliwe, że może mi się udać, że nie wszystko stracone i wciąż jest dla mnie szansa!

Mam tylko kilka dni, by uzbierać środki na leczenie, które jest moją ostatnią deską ratunku. Muszę to zrobić, by dalej żyć dla siebie i moich najbliższych!”

https://www.siepomaga.pl/cyberbezpieczenstwodlamar ty

Jeżeli Wasze portfele na to pozwolą zachęcamy oczywiście do wpłat wyższych niż 100 zł, pamiętajcie, że oprogramowanie CD Premium kosztuje 299 złotych netto.

Wsparli

100 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

MK Kicak

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
8%
200 zł Wsparły 3 osoby CEL: 2 500 ZŁ
Wesprzyj