Abbe otrzymała od nas pomoc - teraz sama się nią dzieli

Abbe Consolate
Zbiórka zakończona

Abbe otrzymała od nas pomoc - teraz sama się nią dzieli

Cel zbiórki:

Zakup pojazdu czterokołowego dla afrykańskiej wolontariuszki

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja DZIECI AFRYKI
Abbe Consolate
Warszawa, mazowieckie
Pomoc Społeczna
Rozpoczęcie: 7 Października 2021
Zakończenie: 31 Grudnia 2022

Rezultat zbiórki

Drodzy Darczyńcy!

W imieniu wolontariuszki Abbe Consolate oraz naszych Podopiecznych w Ugandzie, bardzo Wam dziękujemy za okazane wsparcie! Dzięki Waszym wysiłkom udało się zakupić samochód, który służy wszystkim potrzebującym.

Abbe Consolate

Wolontariuszka dzieli się z nami radością i informuje, jak wielką pomocą okazał się zakup samochodu:

Samochód zgodnie z oczekiwaniami,ułatwia mi pracę w ramach wolontariatu. Z dużą łatwością mogę brać udział w misjach wolontariackich zarówno w Kiruddu, jak i w Gayaza. Częściej niż dotychczas mogę sprawdzać dzieci adopcyjne. Łatwiejsze są także zakupy dla dzieci i dostarczanie pomocy do odbiorców. Kiedy fundacja wysyła paczki z Polski, jestem w stanie je odebrać i dostarczyć do odbiorców z dużą łatwością...

Abbe Consolate

Z całego serca dziękujemy Wam Drodzy Darczyńcy i dzielimy się fotorelacją! Jest to dowód na to, że Wasza pomoc ma realny wpływ na zmianę życia ludzi ubogich i potrzebujących wsparcia!

Dżesika Haręzga, sekretarz biura FDA

Opis zbiórki

Wolontariat w Afryce jest dużym wyzwaniem. Niosąc pomoc ubogim i chorym w odległych wioskach trzeba przemierzać wiele kilometrów. Znalezienie bezpiecznego transportu, zwłaszcza teraz podczas pandemii Covid-19, nie jest łatwe. A beneficjenci pomocy czekają…

Dziś prosimy o środki na dofinansowanie zakupu auta, które pomoże ugandyjskiej wolontariuszce Fundacji DZIECI AFRYKI dotrzeć z pomocą do najbardziej potrzebujących. Abbe Consolate to beneficjentka pomocy uzyskanej w roku 2018 przez portal Siepomaga.pl.

Abbe Consolate

190 wspaniałych Darczyńców pomogło podopiecznej Dzieci Afryki zdobyć wyższe wykształcenie. Obecnie wolontariuszka fundacji oddaje dobro, które otrzymała, bezinteresownie pracując na rzecz jej podopiecznych w Ugandzie.

Abbe Consolate

Beneficjentów odwiedza w domach i przeprowadza wywiady środowiskowe a następnie, w porozumieniu z fundacją, kupuje i rozwozi dzieciom oraz ubogim rodzinom odzież, przybory szkolne, środki higieny osobistej, żywność, materace etc. Wizytuje odległe miejsca, w których fundacja realizuje projekty pomocowe.

Abbe Consolate

Ponadto wolontariuszka podjęła zobowiązanie, w razie potrzeby, transportu chorych do szpitala i na rehabilitację. Wyzwania te realizuje poza swoją pracą zarobkową, całkiem charytatywnie a wynajmowanie całodziennego środka transportu tylko generuje koszty. Dlatego, aby usprawnić pracę wolontariuszki potrzebny jest choćby najtańszy lecz własny i bezpieczny w dobie pandemii środek transportu.

Fundacja zbiera środki na dofinansowanie zakupu używanego auta osobowego, które na mocy umowy użyczenia służyło będzie do realizacji programów pomocowych na terenie Ugandy. Koszt dofinansowania to kilkanaście tysięcy złotych.

Prosimy, pomóż!

Obserwuj ważne zbiórki