Absolwent Damian

SP5
organizator skarbonki
SP5

SP5

Damian ukończył gimnazjum, rok pred reformą. Klasa 3a, do której uczęszczał, organizowała lub współrganizowała wiele wydarzeń na terenie szkoły i w środowisku lokalnym. Dali społeczności szkolnej wiele zadowolenia i satysfakcji ze wspólpracy i nauki.

Damian znajduje się na progu dorosłego życia. Wszystko jeszcze przed nim. Warto wesprzeć młodego człowieka pełnego pasji, zainteresowań i chęci do działania.

"Mam na imię Damian i dopiero co skończyłem 18 lat. W ubiegłym roku w ostatnie dni wakacji, w piękny słoneczny dzień uległem wypadkowi na basenie. To miał być dzień jak co dzień, miałem iść do pracy na popołudniową zamianę, a jednak życie napisało dla mnie inny scenariusz – na pewno nie taki, jak sobie wymarzyłem… Dzisiaj proszę o pomoc, o powrót do zdrowia, które odzyskać mogę tylko dzięki intensywnej i bardzo kosztownej rehabilitacji.

W jednej sekundzie moje życie wywróciło się do góry nogami, plany, marzenia prysły niczym mydlana bańka. Na skutek wypadku straciłem czucie w rękach i nogach. Dla młodego człowieka, który dopiero co wkracza w dorosłe życie, taka diagnoza brzmi, jak wyrok... Dwie operacje, odleżyny - to wszystko spowodowało przesunięcie się w czasie możliwości rozpoczęcia rehabilitacji w specjalistycznym ośrodku".

Wsparli

200 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Marcin Uśniacki

Wracaj jak najszybciej do zdrowia.
50 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
22%
2 200 zł Wsparło 36 osób CEL: 10 000 ZŁ
Wesprzyj